Miksi minä olin t miehen kiusan kohde

Miksi ei kukaan toinen. Miksi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko sillä nyt hyvä olla. Melkein kaksi vuotta ehti kiusata ennenkuin lähdin ja pahin oli toisen kanssa. Ensiksi yksin sitten tuli toinen mukaan ja oikein nautti siitä.

Äänestä

Sattumaa, se näki sopivan kohteen, sinussa jonkun heikkouden. Mitään satumaata ei ole olemassa, senku oppii pelastuu paljolta.

Äänestä
  • Seura joka liittyi edelliseen elämään oli ala- arvoista. Sinä olet muuttunut.

    Äänestä

Eise ollu kiusaa t mies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi ei kukaan toinen. Miksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu