Jos on 164cm 98kg työtön mies?
Kannattaako kokeilla tinderiä
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei varmasti. Laihduta ainakin 15 kg. Rumat 90 kg naiset pyyhkii sut vasemmalle oitis koska ne haluaa komeita miehiä.
Tuskin työttömänä menestyt kun tinderitytöt epäilee maksukykyäsi ns treffeistä ja illan riennoista ja voi olla että taksat nousee kun pikkujoulun kunniaksi moni tilaa ja jouluna yksinäiset ja matkamiehet ja linnakundit iltalomilla tilaa tytön ja samoin koko loppuvuosi niin varmasti taksat nousee kysynnän mukaan niin onko sitten jouluna menomestat ravintolat hotellit motellit auki mut kai yksityis bileitä on eli onko varaa tytön taksaan huumeisiin alkoon ruokiin ja luksus luokan pirskeisiin
Kyllä kyllä kaksin aina kauniimpaa, kaupunkit täyttyvät muuten sinkuista!
Viinaa juomalla sinäkin tutustut naisiin baarissa ja kumppanin voit löytää. Viinaa juovat naiset ei katsele miltä näytät vaan sitä että osaatko juhlia ja helpoiten tutustuu naisiin kun menet baariin. En itsekkään ole ollut mikään komea koskaan mutta viinaa olen juonut porukoissa ja kun luonne tullut selville naisiille niin ne on halunneet aina minuun tutustua. Luonne tulee ennen ulkonäkö kun kuo viinaa naisten kanssa baarissa.
T viinamies
Mikä ettei, ei kai sulla mitään hävittävääkään oo. Teet vaan niinku naisetkin tekee, kännykameralla beautyefektit täysille, siinä on pärstänkavennusmahollisuuski, mutta älä sitä ihan sataseen väännä, se ei mee läpi. Sitte treffeillä hurmaat ihanalla luonteellas, naiset ei oo niin ulkonäkökeskeisiä.
Ja sitten se duckfase. 😚
Ideaalipaino: pituus (cm) - paino (kg). Sinun ideaalipaino on 64kg. Kannattaa laihduttaa. Samalla kannattaa hakea opiskelemaan tai töihin.
Ei kannata jos olet alle 40 v mies.
Eihän tuossa mennyt kuin yksi väärin, se että on mies.
-harmiseikirj-
Kyllä kannattaa, nehän on viipottimen toisella puolella sitten.