Sain pari päivää sitten kaveripyynnön. Siinä nimessä on jotain tuttua ja mietin sitä kuka hän on.... Mutta minkä helvetin takia ei voi kirjoittaa Messenger viestiä ensin ja kertoa kuka on. Onko se niin vaikeaa?
Kaveripyyntö facebookista
Anonyymi
7446
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tehtailetko ite valeprofiileja ja nyt pienet vainot päällä ettei astu omaan miinaan? Tuli vaan mieleen
ap. Itseasiassa en omaa vale tai spy profiilia. Joskus sellainen oli ihan mielenkiinnon takia, mutta tuhosin sen myöhemmin. Enkä tehnyt sitä minkään mielenkiinnon takia
Miksi et itse laita viestiä ja kysy mistä tuntee sinut. Näin olen itse tehnyt jos olen saanut kaveripyynnön tuntemattomalta. Sitten onkin tullut selitys että vahingossa hipaissut pyynnön. Koskaan en hyväksy sellaisten kaveripyyntöjä joita en ole henkilökohtaisesti tavannut tai ollut muuten missään tekemisissä.
Siellä on paljon huijareita!
Ompa ongelma. Poistat vaan jos et tunne tai kysyt kuka on? Itse joskus ihan random tyypille lähettänyt ystäväpyynnön vahingossa .
Joo saat poistaa ne kaverit munfb ihan sama kunhan et kirjoita mitää viestejä niille tietysti saat poistaa sen asetuksen ettei kukaan edes pääse pyytää kaveriksi nii on ainaki yksi riita vähemmän meillä niin jos sitten suostut poistaaa ne kuvat sun exän kuvat kun mä oon oikeesti nii 😡 ja mustasukkainen sinusta kun en voi sille mitään että en ole muista kiinnostunut kuin sinusta mä en normaalisti olis mustasukkainen jos olisi joku muu kyseessä mutta sinusta olen todella mustasukkainen kun rakastan sua ludem model
tuleehan noita outojen tyyppien kaveripyyntöjä. Josksu poista suoralta ködeltä, joskus huvikseni lähettlen jotain viestiö tyyliin maksa 1000 mekua, niin alan kaveriksi, on pyyntö äkkiä kadonnut