Sain pari päivää sitten kaveripyynnön. Siinä nimessä on jotain tuttua ja mietin sitä kuka hän on.... Mutta minkä helvetin takia ei voi kirjoittaa Messenger viestiä ensin ja kertoa kuka on. Onko se niin vaikeaa?
Kaveripyyntö facebookista
7
387
Vastaukset
- Anonyymi
Tehtailetko ite valeprofiileja ja nyt pienet vainot päällä ettei astu omaan miinaan? Tuli vaan mieleen
- Anonyymi
ap. Itseasiassa en omaa vale tai spy profiilia. Joskus sellainen oli ihan mielenkiinnon takia, mutta tuhosin sen myöhemmin. Enkä tehnyt sitä minkään mielenkiinnon takia
- Anonyymi
Miksi et itse laita viestiä ja kysy mistä tuntee sinut. Näin olen itse tehnyt jos olen saanut kaveripyynnön tuntemattomalta. Sitten onkin tullut selitys että vahingossa hipaissut pyynnön. Koskaan en hyväksy sellaisten kaveripyyntöjä joita en ole henkilökohtaisesti tavannut tai ollut muuten missään tekemisissä.
- Anonyymi
Siellä on paljon huijareita!
- Anonyymi
Ompa ongelma. Poistat vaan jos et tunne tai kysyt kuka on? Itse joskus ihan random tyypille lähettänyt ystäväpyynnön vahingossa .
- Anonyymi
Joo saat poistaa ne kaverit munfb ihan sama kunhan et kirjoita mitää viestejä niille tietysti saat poistaa sen asetuksen ettei kukaan edes pääse pyytää kaveriksi nii on ainaki yksi riita vähemmän meillä niin jos sitten suostut poistaaa ne kuvat sun exän kuvat kun mä oon oikeesti nii 😡 ja mustasukkainen sinusta kun en voi sille mitään että en ole muista kiinnostunut kuin sinusta mä en normaalisti olis mustasukkainen jos olisi joku muu kyseessä mutta sinusta olen todella mustasukkainen kun rakastan sua ludem model
- Anonyymi
tuleehan noita outojen tyyppien kaveripyyntöjä. Josksu poista suoralta ködeltä, joskus huvikseni lähettlen jotain viestiö tyyliin maksa 1000 mekua, niin alan kaveriksi, on pyyntö äkkiä kadonnut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999829Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537723Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936227Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645830Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615330Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515223HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214863Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074564