Danny vaihtoi nuorempaan

Anonyymi

27- vuotias Erika on menneen kesän sateita ja nyt on 19-vuotias Helmi, joka on "hyvä" ihminen. Onko seuraava avustaja 16-vuotias?

3

182

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Asiat voi pukea ymmärrettävämpään muotoon? Silloin ei saa niin kuraa niskaan. Spede tais toimia vähän samalla periaatteella? Rekrytoi nuoria ja kauniita naisia ohjelmiinsa ym.

    • Anonyymi

      Helmin tehtävänä on järjestellä D-tuotannon papereita. mutta kohta Helmi lähtee kiitävälle muusikon uralle ja paperit jäävät taas järjestelemättä. Haluaako helmikin olla syntinen kuten Erika?

    • Niin kauan kun lain mukaan mennään, on kaikki kettuilut kateellista paskaa. so what jos joku vanha patu saa nuorta pesää, virkistäähän se nuorison läsnäolo muuutenkin.

      Iso D on jakanut hyvää tuulta ja shöymenoa kansalle, hyvä etä saa takaisin. ja sanoisin että paskemminkin voi nainen valita, tuossa jätkässä on karismaa enemmän kuin kymmenessä kaksvitosessa vikisijässä.

      Sitäpaitsi kokenut, nähnyt kaiken ja vähän päälle eli mielenkiintoisia juttuja, ajanvietettä, rahaakin löytyy, talot ja autot, veneet, mökit.

      Alkaa listalla olla plussaa sen verran että olisinpa nainen;DD

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      68
      1927
    2. Lääkäri Ari Miettinen kuollut 50-vuotiaana

      Sillähän on Youtubessa paljon videoita.
      Maailman menoa
      81
      1505
    3. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      93
      1088
    4. Koska tulet minulle näkyväksi

      Koska astut piilostasi esiin? Miksi pysyttelet niin kaukana? Etkö voisi tulla päättämään tämän ikävöinnin? Saisin vihdoi
      Ikävä
      45
      874
    5. Nainen, olet ihanin maan päällä

      Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa
      Ikävä
      41
      840
    6. Poliis. Poliisi osoitti aseella Tampereella kun mies avasi oven

      Poliisi Poliisi osoitti aseella Tampereella, kun mies avasi siviili­poliisiauton oven Mies kuvasi keski­viikkoiltana bus
      Maailman menoa
      288
      834
    7. Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?

      Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,
      Sinkut
      263
      755
    8. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      57
      738
    9. " Hae roolisi miljardien Pyhäjärveltä"?

      Perjantain 14.8. viesti TV:ssä oli hätkähdyttävän todellista kuultavaa. Tähän on tultu. Pyhäjärvi- selvitykseen, tied
      Pyhäjärvi
      110
      708
    10. 39
      663
    Aihe