Danny vaihtoi nuorempaan

Anonyymi

27- vuotias Erika on menneen kesän sateita ja nyt on 19-vuotias Helmi, joka on "hyvä" ihminen. Onko seuraava avustaja 16-vuotias?

3

166

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Asiat voi pukea ymmärrettävämpään muotoon? Silloin ei saa niin kuraa niskaan. Spede tais toimia vähän samalla periaatteella? Rekrytoi nuoria ja kauniita naisia ohjelmiinsa ym.

    • Anonyymi

      Helmin tehtävänä on järjestellä D-tuotannon papereita. mutta kohta Helmi lähtee kiitävälle muusikon uralle ja paperit jäävät taas järjestelemättä. Haluaako helmikin olla syntinen kuten Erika?

    • Niin kauan kun lain mukaan mennään, on kaikki kettuilut kateellista paskaa. so what jos joku vanha patu saa nuorta pesää, virkistäähän se nuorison läsnäolo muuutenkin.

      Iso D on jakanut hyvää tuulta ja shöymenoa kansalle, hyvä etä saa takaisin. ja sanoisin että paskemminkin voi nainen valita, tuossa jätkässä on karismaa enemmän kuin kymmenessä kaksvitosessa vikisijässä.

      Sitäpaitsi kokenut, nähnyt kaiken ja vähän päälle eli mielenkiintoisia juttuja, ajanvietettä, rahaakin löytyy, talot ja autot, veneet, mökit.

      Alkaa listalla olla plussaa sen verran että olisinpa nainen;DD

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      157
      2558
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2377
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      102
      1072
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      901
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      65
      839
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      717
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      717
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      710
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      680
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      658
    Aihe