Jos tekin saisitte 19 vuotiasta nättiä naista. Sellaisen kanssa olis mukavaa viettää joulua ja halia sohvalla ja viettä joulua yhdessä.
Olisko hienoa
Anonyymi
26<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Voisi ollakin, mutta virallisesti vastaus kuuluu, ei tietenkään.
Olisi vähän liian nuori omaan makuun, vaikka kauniitahan ne nuoret naiset ovat.
Ottaisin mielummin nätin nuoren miehen, näin heterona.
Miehiin päin minäkin näin naisena kallistun. Edellinen oli nuorempi, tosin vain 4v.
Itse ottaisin 40-42v seksikkään tipuliinin
Kyllä 19 vuotias kelpaisi
- Pappa
Eipä sitten tarvi muuta kuin alkaa julkimoksi ja tienata mukavasti rahhoo. Aina on maailmasta löytynyt nuoria pyrkyreitä joille kelpaa muumiot kunhan ovat rikkaita ja kuuluisia!
Kaikki haluaa nuoren naisen. Rakastajan jotta saa huomiota niin se vaan elämässä menee että rahalla saa.
Kyll näi on.
Hyi olkoon ikinä en voisi kuvitella noin nuorta kuin 19 tai edes 23on liian nuori
Olis hienoa edes kerran halata naista mutta ei ruma ätmi saa edes halata naista koskaan.
Ei olisi. En ala enää ketään opettamaan.
-palstahessu
Olen saanut 19 ja 16 vuotiasta
Olette säälittäviä vanhoja pappoja, kun yritätte lastenne ikäisiä naisia.
Eiköhän 19- 80v suhteessa ole jo lastenlastenlapsien ikäinen.
Onko 19-vuotias mun lapsen ikäinen kun olen itse 31-vuotias? Eikai kukaan lapsia saa 12-vuotiaana. Eiköhän tuo ole juuri sopivan ikäinen mulle. Vaan eipä onnistu ätmi kun on. Onhan niitä jollain julkisuudesta tunnetuilla rikkailla papparaisillakin parikymppisiä naisia.
Ei olisi. Nuoret elävät ihan omassa maailmassaan. Jo estoineen ja lapsellisuutensa vuoksi eivät vastaa, nais ihannettani. Nättiähän ne voivat olla.
Sellanen reilu 40v joka ei ole leikkauttanut hiuksiaan polkalle, värjäten punaiseksi, ilman tatskaa. Ts, on sinut itsensä, kehonsa ja ympäristönsä kanssa.
Oma ikäsi on arvatenkin yli 70v.
Ei olisi hienoa. En tuntuai seksuaalista vetoa noin nuoreen. Enemmän heräisi isälliset tai kaverilliset fiilikset.
Mielelläni annan nuorien elää omaa elämää ja keskityn lähemmäs omaa ikääni oleviin.
Nuorten kanssa voi jutella muuten ja omien lasten ja heidän ystävien/kavereitten kanssa olla tekemisissä. Olla kaveri heille. Mukavia ihmisalkuja aikuisuuden kynnyksellä. Elämä edessä.
Venäläisyritykset ajavat Suomessa työehtosopimusten yleissitovuuden purkua. Venäläisten Oligarkkien joko suoraan tai bulvaanien kautta omistamat firmat ovat jo 1990-luvulta alkaen ajaneet tes-yleissitovuuden purkua., Nämä oligarkkien omistamat yritykset ovat useimmiten niitä joissa Suomessa maksetaan oman alan keskimääräistä pienempää palkkaa. Monissa voi olla Suomalaisniminen omistaja toimitusjohtajana tai omistajana kyseessä on tällöin kuitenkin bulvaaniomistaja tai Suomalaissyntyinen ja Suomen kansalaisuuden omaava henkilö, joka mieltää itrsensä Venäläiseksi..
Nämä yritykset ovat Suomessa ongelma koska juuri näissä firmoissa poljetaan myös Suomalaista palkkatasoa ja juuri näissä yirtyksissä tapahtuu työvoiman väärinkäyttöä.
Nämä yritykset tilaavat entisen Itäblokin maista halpatyövoimaa ja palkkaavat heitä euron jopa euron tuntipalkalla ja tarjoavat heille yösijan maakellarista tai vastaavasta paikasta...näistä tapauksistahan olemme toisinaan lukeneet myös lehdistä. Erityisesti rakennusala on tunnettu näistä yrityksistään mutta myös konepaja alalta tätä toimintaa löytyy.
Kyllä nuoren naisen päällä ähkiminen on parasta elämässä.
Sulla on rima elämässäsi korkealla😅. Onnea sinne ätmilään.
Aika tyhmä kysymys mutta eihän tuo ole ätmille mahdollista koskaan.
Ujoätmi31
Niin Danny saa vaikka 19-vuotiaan.
En ihan tuosta haaveile mutta joku Jutta Urpilaisen näköinen ja kokoinen nainen olisi kiva halikaveri. Kyllä siinä avaruuden kylmyys unohtuisi jos pääsisi Jutan kanssa halimaan, vaikka ihan platonisesti peiton alla.
Lapsihan tuollainen vielä on joten ei kiitos.