ei pidä rangaista millään lailla, koska he ovat vain noudattaneet islamilaista uskontoa ja ideologiaa.
Sillä ei ole väliä, että isisläiset ovat leikanneet päitä, polttaneet elävältä ja raiskanneet esim. jesidejä valtavasti. Vihreille se on vain ideologiaa.
Sillä ei ole väliä, että isisläiset ovat leikanneet päitä, polttaneet elävältä ja raiskanneet esim. jesidejä valtavasti. Vihreille se on vain ideologiaa.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Herranen aika näitä vihreitä.
Vihreiden kannatus laski alle 10 prosentin. Järkyttävää, että näillä Suomen tuholaisilla on kaksi keskeistä ministerinpaikkaa!
Missä öyhöttää, anna linkki.
No ei missään kun on taas valeuutinen. Tuo yksi jaksaa niitä tehtailla.
Tutki somea pelle.
Voiko vihreitä pitää enää ihmisinä?
Vuonna 2015 isisä pakoon tulleet pitää kaikki palauttaa lähtömaihin,isis toteutti vain uskontoa ja ideologiaa mitä ihmeen pelkäämistä siinä muslimeilla on.
Tuo meidän kalansilmä ministeri ei näe metsää puilta.
Hän pysyy kylmästi agendassaan?
Hän on vahinkollinen hoitamaan suomalaisten etuja.
Tämä on pahin hallitus , jonka olen nähnyt elämäni aikana, sisälmä ,jääsilmä, ihan hirvittää.
Peräpekka vielä mukaan niin niinsanotusti perkeleenmoista jälkeä tulee.
Kyl vihreillä kusi kuohuu päähän senverran hurjasti, että hyvä, ettei pää räjähdä.
Tämä jos ei näy vihreiden kannatuksen laskuna, tämä kansa joutaakin joutua - en sano mihin.
Vihreiden+kannatus+tippui+jo+alle+10%.
"He eivät ole tehneet rikosta, he ovat noudattaneet sharialakia!. " "Miltä suomalaisesta tuntuisi, jos suomalainen joka noudattaa Suomessa lakia joutuisi syytetyksi Saudi-Arabiassa siitä" kirjoitetaan twitterissä.
Aivan oikein. Jesidiorjat olivat aivan laillista sotasaalista ja koraani kehottaa kohtelemaan vääräuskoisia mahdollisimman ankarasti.
Karmeaa sakkia.
HS-gallup: Vihreiden kannatus romahti alimmilleen yli viiteen vuoteen.
Voi tätä ilon päivää, tästä on hyvä jatkaa.
Vihreiden+kannatus+putosi+siis+alle+10%+jo+ennen+Haavisto+ja+Al-hol+skandaalia.
Odotttakaas+seuraavaa,+siinä+kannatus+5%+paikkeilla.
Mahtaa Toukoa naurattaa! Touko jo varoitti että vihreiden arvot perustuu pelkkään markkinointimateriaaliin.
Ohisalo on katastrofi.
Vihreiden öyhötys on kuin pieru saharassa
Hutisalo on oikeassa.
allahilaiseen hartaudenharjoitukseen kuuluu tappamiset
suura 9:5 ”Vuodattakaa pakanain verta missä tahansa heitä tapaattekin. Ahdistakaa ja piirittäkää heitä ja väijykää heitä kaikkialla
Ihmeellistä, isisiin kuuluminen ei ole kiellettyä.
Jokainen daesh-lehmä on murhaaja, ihan kuten niitä puolustelevat molopäätkin, sadistisia murhaajia jokainen.