Vihreiden kannatus pudonnut alle 10%!

Voi tätä onnen päivää!

Vihdoinkin ihmiset on tajunnut mitä huijareita vihreät ovat. Olipa hyvä joulu uutinen. Toivottavasti lasku jatkuu jyrkkänä edelleen. Kyseessä kumminkin rikollisia täynnä oleva puolue joka ajaa vain omia etujaan ilmastonmuutoksen varjolla.
28<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Vihreät on tehnyt sopimuksen islamistien kanssa. Toivottavasti löytävät itsensä muslimien paratiisista 24/7 raiskauksineen.

1Äänestä

Ohisalon ja Haaviston ponnistus näyttää onnistuvan. Muut kiittävät.

1Äänestä

Toivottavasti katoaa puoluekartalta kokonaan ja ikuisesti.

1Äänestä

Sen edestään löytää minkä taakseen jättää......... on tullut raja vastaan ja se on ylitetty ,
ei kannata pitää kansaa tyhmänä.

Äänestä

Hienoa, että aletaan ymmärtämään niiden suomalaisille vahingollista touhua.

Äänestä

eikö riittänyt turun torin teurastukset, ja Oulun lasten raiskaukset ?
Lisääkö terroria halutaan ?
Miksi?

Äänestä

Odotan innolla seuraavaa puoluekokousta. Siellä ns perseet tervataan.

Äänestä

Haaviston tapaus ei vielä vaikuttanut tähän.
Hyvä että on selvinnyt miten puolue oikein toimii.

Äänestä

Oli odotettavissa , mutta Demarien kannatusta en ymmärrä , nytkin Urpilainen on jakamassa rahaa Afrikkaan , edelliset miljoonat meni Kreikkaan ja sinne jäi , kuinka Demarit ovat niin pöljää sakkia , että tuollaista toimintaa kannattavat.

Äänestä

ehkä uudet ilmasto muutos toimet menivät vihdeiden piikkiin,

Äänestä

Suvaitsevaisuus on pohjimmiltaan rasismia. Se kumpuaa ylemmyydentunnosta - meidän velvollisuus on auttaa kaikkia "reppanoita".

Äänestä
  • Esimerkiksi vääräuskoisia ei tietyissä kulttuureissa oikein suvaita.

    Äänestä

Kannabiksen ja hanhenpaskan ystävät äänestävät vihreitä ja vihaavat turvetta.

Äänestä
  • Päinvastoin, rakastavat turvetta, kun se on suolla turvassa tulevia aikoja varten.
    Suolla turve lisääntyy koko ajan, tosin hitaasti. Se sitoo hiiltä ja auttaa ilmastoa.

    Äänestä

Vihreät tekevät kaiken sen, mikä on maamme etujen vastaista...

1Äänestä

Kyllä kansa tietää. Milloin on temareiden vuoroi sillä täysin samaa porukkaa ovat vihreiden kanssa. Ei pienintä eroa missään asiassa.

Äänestä
  • Vuoro.

    Äänestä

  • Miksi emopuolue saa mällätä kun aivan oikein, tuon tytärpuolueen kannatus on syöksykierteessä? Kuinka erotatte ne toisistaan? Minä en nää mitään eroa.

    Äänestä

Jumala on olemassa

Äänestä

Ehkä joskus vääryys saa palkkansa.Toivon kunnallisvaaleissa kunnon tappiota vihreille varsinkin täällä Helsingissä.

Äänestä
  • Vihreä puolue on just yhtä ällöttävä sakki, kuin aikoinaan kommunistien stalinistisiipi, taistolaiset. Molempien päämäärä oli tuhota Suomi ja suomalaisuus. Tuskin kukaan enää haluaa vihreitä hallitukseensa tulevaisuudessa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vihreä puolue on just yhtä ällöttävä sakki, kuin aikoinaan kommunistien stalinistisiipi, taistolaiset. Molempien päämäärä oli tuhota Suomi ja suomalaisuus. Tuskin kukaan enää haluaa vihreitä hallitukseensa tulevaisuudessa.

    Eipä+ole+ihme,+sillä+entisistä+stalinisteista+45%+äänestää+vihreitä+ja+32%+vasemmistoliittoa.

    Äänestä

Toinen onnenpäivä on, kun Haavisto eroaa.

Äänestä

Vihdoinkin rikolliset saavat mitä heille kuuluukin.

Äänestä

Myrkynvihreät tuhoavat kaiken. Toivottavasti katoavat kokonaan.

Äänestä

Huonoa joulua vihreille

Äänestä
  • Ihanaa elää Suomessa joka alkaa tajuamaan kuinka hölmöjä vihreät ovat.

    Äänestä

Ei se mikään ihme ole, kuoleva puolue.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voi tätä onnen päivää!

Vihdoinkin ihmiset on tajunnut mitä huijareita vihreät ovat. Olipa hyvä joulu uutinen. Toivottavasti lasku jatkuu jyrkkänä edelleen. Kyseessä kumminkin rikollisia täynnä oleva puolue joka ajaa vain omia etujaan ilmastonmuutoksen varjolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu