Miesten kanssa?
Miksei naiset lähde treffeille
26
71
Vastaukset
- Anonyymi
Viinamies tapaa naisia yökerhossa ja naiset antavat viinamiehelle yhteystietojansa. Jo seuraavana päivänä voi viinamies kutsua tapaamiansa naisia treffeille.
Raitis mies kuvittelee tapaavansa naisia harrastuksissa tai lenkkipoluilla, mutta sieltä eivät naiset ole halukkaita treffikumppaneita löytämään.
t. viinamies - Anonyymi
Joska naiset lähtee treffeille naisten kanssa.
- Anonyymi
Eilen just olin treffeillä ja tänää nainen tulee luokseni ja me pidetään bileet.
- Anonyymi
Lesbonaiset lähtee treffeille naisten kanssa.
- Anonyymi
Ei täellä oele lespoaja
- Anonyymi
Kahvilassa, kun näkee kaksi naista kahvilla, niin ne on lesboja ja treffeillä.
Sen jälkeen ne menee jommankumman luo rakasteleen toisiaan.
- Anonyymi
Lähteehän ne, kunhan vaan kysyt niitä.
- Anonyymi
Eivät pidä miehen ulkonäöstä jonka näkee ekana treffi profiilissa. Siitä se on kiinni yleensä ettei miehen naama miellytä.
- Anonyymi
En tykkää miesten kuvista jossa ne poseraa kalja kädessä tai muuten kovistelevat.
- Anonyymi
Mua naurattaa kun miehet ovat niin kovaa jätkää kun käydään muka vähän salilla ja ollaan niin ”pumpissa” ja sitten kävellään kaupungilla jalat harakkaan kun olis pskat housussa, olevinaan kuin gorillat -joo hahahah ei vttu ikinä noiden mukaan! 😂🤣🤣
- Anonyymi
Hahahah harakkaan = harallaan* 😂😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hahahah harakkaan = harallaan* 😂😂
Että mieluummin menen vaikka pelargonian kanssa!
- Anonyymi
No voi jeesus tätä jatkuvaa tillitystä... Mikset itse lähde naisten kanssa???
No oletko pyytänyt ketään treffeille?
- Anonyymi
Oletteko edes miehiä kun ette uskalla naisia pyytää treffeille.
- Anonyymi
Ollaan, mutta varattuja. Noista ei tule kuin turhaa säätöä.
- Anonyymi
Miehet on rumia ja köyhiä joten treffejä ei tule.
- Anonyymi
Rumien ja köyhien miesten kannattaa yrittää iskeä rumia ja köyhiä naisia.
Ei ne nätit ja varakkaat rupea säälistä käymään rumien ja köyhien kanssa treffeillä.
Useimmiten pariskunnilla nuo ulkonäöt ja sosiaaliset piirit on suht samalla tasolla, ei keskituloinen yleensä pyöri samoilla nurkilla sossun asiakkaiden kanssa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rumien ja köyhien miesten kannattaa yrittää iskeä rumia ja köyhiä naisia.
Ei ne nätit ja varakkaat rupea säälistä käymään rumien ja köyhien kanssa treffeillä.
Useimmiten pariskunnilla nuo ulkonäöt ja sosiaaliset piirit on suht samalla tasolla, ei keskituloinen yleensä pyöri samoilla nurkilla sossun asiakkaiden kanssa.Köyhä nainen haluaa rikkaan miehen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Köyhä nainen haluaa rikkaan miehen.
Ja ruma mies haluaa kauniin naisen.
Kaikkea saa toki haluta.
- Anonyymi
Sixty shades off grey vaikuttaa. Se kun siirtyi suun suojaksi. Suomessa sillä on pitkät perinteet paitsi juoruillessa. Tosin siihenkin vaaditaan sitä kieltä.
- Anonyymi
Varmaan yksi syy on se että miehet ovat usein aika tavallisia ja järkeviä ja naiset pelkäävät eniten juuri järkiliittoja.
- Anonyymi
Siltikin suurin osa Suomen väestöstä on ollut tai on juuri nyt parisuhteissa. Ja valtaosa noista parisuhteissa olijoista on ihan tavallisia ja järkeviä naisia ja miehiä.
- Anonyymi
Suurin osa naisista ja miehistä on rumia eikä rumat naiset halua rumaa miestä. ihan yksinkertaista.
- Anonyymi
Kyllä lähtee.
Itse ajattelin pitää ihan tietoisesti taukoa treffailusta, niin eikö joku jo kysele ihan itse kahville.
Saahan nähdä millainen naiseläjä on? Kivasti jutusteli viesteillä ainakin. Nyt vaan katsotaan, ”värähtääkö”? - Anonyymi
Voisin jopa lähteä kun vain eteen sattuisi mies jota kohtaan voisin tuntea vetoa.
En lähde kenen kanssa tahansa, en todellakaan. Miksi lähtisin?
Tulen vallan hyvin toimeen omillani.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan
Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla723024Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "632609SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero
Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past1232459Anita ei saanut Heikkiä pihalle
Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.891476Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!
Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,341296Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1021023Emotionalisuuden puute.
Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o193994Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m85950Sofia Belorf esittelee Dubain kotinsa
Lääniä on kattohuoneistossa. https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000011999877.html155877Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä73870