Entäpä jos kaikki olisi eliitin omistuksessa

Ei ole vitsi vaan sitä suunnittelevat https://www.weforum.org/focus/davos-2020-collection
551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uusi neukkula?

Äänestä
  • Uusi keskiaika ja lääninherrat läänityksineen sekä alamaisineen. "House of Lords" päättämässä "yhteiskunnan" asioista.

    Äänestä

World economic foorum taitaa koostua illuminateista eli saatanan palvonnasta eli korkeita vapaamuureita jotka pitää maailman hallituksen kokouksia ilman että heitä kukaan pystyy siihen äänestämään kun kaikki on salaista.
Mikro siru maksuvälinettä ne suunnittelee eli pedon merkkiä ilmestys kirja 13-17

Äänestä

Velalla orjuuttavat

Äänestä

Tammikuu 2021 muutoksen aika alkaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei ole vitsi vaan sitä suunnittelevat https://www.weforum.org/focus/davos-2020-collection

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu