Mies, jos tunnistat itsesi voitko ystävällisesti postittaa itsesi??

Anonyymi

Rento, hauska (tarkoittaa sitä että muutkin kuin sinä itse nauraa seurassasi), omaat jossain määrin kieroutuneen tai sarkastisen huumorintajun, osaat vittuilla hyvän tahtoisesti, läsnäoleva, osaat keskustella, ei ennakkoluuloinen, sosiaalisesti älykäs ja itsevarma. Pidät eläimistä ja lapsista.
Nautit elämästä ja haluat seikkailla, mutta tykkäät köllöttää myös kotisohvalla. Luotettava ja haluaa sitoutua parisuhteeseen.

Tärkeää: Annat huomiota ja uskallat koskettaa.
Tykkäät touhuta myös omia juttuja. Luonto ja liikkuminen on elämäntapa ja haluat matkustella tulevaisuudessa.

Tähän tämä sitten kaatuu: Mielellään alle 42 vuotias ja yli 160 pitkä, normaali vartaloinen 👌😂

Sanokaa miehet, onko tämä kohtuutonta? Vaadinko liikaa? 🤔

11

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Täällähän minä. Mutta minä olen nainen

      • Anonyymi

        Onpa yllättävää 😂👌
        Kaverin kanssa naurettu että olisi helpompaa löytää nainen kuin mies itselleen 😆


    • Anonyymi

      Kuulostaa naisten mieheltä, sosiaalisesti lahjakas... tuo ei viihdy kotona.

      • Anonyymi

        sosiaalisesti lahjakas ei hakeudu luonnon rauhaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        sosiaalisesti lahjakas ei hakeudu luonnon rauhaan.

        Kyllä hakeutuu vaan eri juttu millä tavoin. Hulppea huvila Lapissa kavereiden kanssa vuokralle ja nättejä opiskelijamisuja viihdyttään. Silleen viihtyy luonnossa. Kivoja tietty vaimolleen kotona juttelee silloin harvoin kun siellä on. Kuvasit nimittäin uraohjuksen ja pidetyn naisten miehen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä hakeutuu vaan eri juttu millä tavoin. Hulppea huvila Lapissa kavereiden kanssa vuokralle ja nättejä opiskelijamisuja viihdyttään. Silleen viihtyy luonnossa. Kivoja tietty vaimolleen kotona juttelee silloin harvoin kun siellä on. Kuvasit nimittäin uraohjuksen ja pidetyn naisten miehen.

        Kehäpäätelmä:
        Vain idiootti ei osaa arvostaa luonnon rauhaa:
        Naistenmies ei siis osaa siellä olla:/

        Luonnossa rauhoittuminen vaatii ihmiseltä älykkyyttä; hiljaisuuden arvostaminen myös varsinkin kun nykynuoriso puhuu pelkkää paskaa:::

        End note:


    • Anonyymi

      Kaikki täsmää. Tosin oon vasta kohta parikymppinen. Tsemppiä etsintään :)

    • Anonyymi

      Kävin jo laatikollasi ;)

    • Anonyymi

      Et vaadi liikaa, on meitä. Täällä yksi johon kaikki täsmää. 😁👍 En vaan pysty postittamaan itseäni. 😂

    • Anonyymi

      Ensinnäkin alle 42 vuotias on joku 80-luvun alkupään poju joka ei ole miestä nähnytkään. Isukki joku ulkomaan vahvistus jota ei ole nähnyt, armeija käymättä kun ei sopeutunut auktoritääriseen ympäristöön, useimmiten vihervassari salaatinpurija ja hasiksen sekakäyttäjä.
      Toisekseen tuollaiset untuvavillaiset pojan pampulat ei tiedä edes kuinka nainen otetaan. Siinä ei varsinaisesti maistella punaviiniä ja kokkailla blinejä, siinä naidaan että ryske käy.
      Ainiin mutta mä unohdin ne käytöstavat....sori

    • Anonyymi

      Joo, mä pistän tulemaan. Pitää vain saada osoite.

      Mä olen justiin tarkasti vaatimukset täyttävä, mutta kauaa ei ole enää aikaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      245
      4372
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      122
      2822
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2582
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      86
      1556
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      117
      1498
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      49
      1219
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      85
      1154
    8. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      184
      1003
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      996
    10. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      993
    Aihe