Minun ehdoton suosikki ja ihannenainen on noin 150 senttinen kaunotar jolla kengän numero on 47.
Tästä ylöspäin sitten kroppaa kannattelee lähes Belkialaiset kaivospölkyt jotka on kannattelemassa leveää lantiota .. Ympärysmitta vähintään 145senttiä.
Sitten kapea vyötärö jonka ympärysmitta on noin 48 senttiä.
Sitten tulee ryntäät jotka ovat vähintään 15 litraiset pystymalliset rinnanjöpökät.
Hartiat on leveydeltään sopusoinnussa muuhun kroppaan elikkä leveys noin 125 senttiä. Sitten kirsikkana kakussa on pieni päärynänmuotoinen pää joka on pitkän kaulan päässä ..
Hiukset ovat valkoiset ja pitkät.Ihonvärillä ei väliä kunhsan ei ole liian vaalea.
Hampaat ovat plussaa. Kun tällaisen jostakin kiinni saisin niin pulloon laittaisin..
Tosi ihannenainen
8
72
Vastaukset
- Anonyymi
Öööööööö........
- Anonyymi
Vaikka olis kuinka lihava, niin ei se kengän numero mihinkään kasva. Siinähän siis haaveilet, ei löydy.
- Anonyymi
No kun olen pilkkimiehiä ja isot jalat kantaa heikoilla jäillä paremmin. Tämä oli sellainen käytännön oivallus tähän myös.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No kun olen pilkkimiehiä ja isot jalat kantaa heikoilla jäillä paremmin. Tämä oli sellainen käytännön oivallus tähän myös.
Saahan sitä toivoa, mutta jalan koko on aina suhteessa pituuteen. Teetät naiselle paljaiden jalkojen näköset lumikengät.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saahan sitä toivoa, mutta jalan koko on aina suhteessa pituuteen. Teetät naiselle paljaiden jalkojen näköset lumikengät.
Jee siinä oikea amatsooni
- Anonyymi
Mä en kyllä ymmärrä et minkä muotoiseen pulloon sä tän naisen laittaisit. Siis ehdotan purkkia niin ei mee hankalaksi.
- Anonyymi
Pullo tehdään mittatilaustyönä ehkä?
- Anonyymi
Johan on nainen. Tuollaista ei ole kyllä ainakaan vielä tullut vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1783600Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512512- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101129Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741070- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40825
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202741