Minun ehdoton suosikki ja ihannenainen on noin 150 senttinen kaunotar jolla kengän numero on 47.
Tästä ylöspäin sitten kroppaa kannattelee lähes Belkialaiset kaivospölkyt jotka on kannattelemassa leveää lantiota .. Ympärysmitta vähintään 145senttiä.
Sitten kapea vyötärö jonka ympärysmitta on noin 48 senttiä.
Sitten tulee ryntäät jotka ovat vähintään 15 litraiset pystymalliset rinnanjöpökät.
Hartiat on leveydeltään sopusoinnussa muuhun kroppaan elikkä leveys noin 125 senttiä. Sitten kirsikkana kakussa on pieni päärynänmuotoinen pää joka on pitkän kaulan päässä ..
Hiukset ovat valkoiset ja pitkät.Ihonvärillä ei väliä kunhsan ei ole liian vaalea.
Hampaat ovat plussaa. Kun tällaisen jostakin kiinni saisin niin pulloon laittaisin..
Tosi ihannenainen
8
81
Vastaukset
- Anonyymi
Öööööööö........
- Anonyymi
Vaikka olis kuinka lihava, niin ei se kengän numero mihinkään kasva. Siinähän siis haaveilet, ei löydy.
- Anonyymi
No kun olen pilkkimiehiä ja isot jalat kantaa heikoilla jäillä paremmin. Tämä oli sellainen käytännön oivallus tähän myös.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No kun olen pilkkimiehiä ja isot jalat kantaa heikoilla jäillä paremmin. Tämä oli sellainen käytännön oivallus tähän myös.
Saahan sitä toivoa, mutta jalan koko on aina suhteessa pituuteen. Teetät naiselle paljaiden jalkojen näköset lumikengät.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saahan sitä toivoa, mutta jalan koko on aina suhteessa pituuteen. Teetät naiselle paljaiden jalkojen näköset lumikengät.
Jee siinä oikea amatsooni
- Anonyymi
Mä en kyllä ymmärrä et minkä muotoiseen pulloon sä tän naisen laittaisit. Siis ehdotan purkkia niin ei mee hankalaksi.
- Anonyymi
Pullo tehdään mittatilaustyönä ehkä?
- Anonyymi
Johan on nainen. Tuollaista ei ole kyllä ainakaan vielä tullut vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701083
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132847- 84783
- 51728
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55529Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä294525Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37521Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215479- 49477
Kalle irtisanoutui
Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin53464