Aina yhtä laajasti omista asioistasi vai vaihteleeko se aloituksen mukaan?
Kirjoitatko mies
Anonyymi
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jos piru ei ole merrassa nin turhuuksien markkinoilla on välillä on sielunrauhan vuoksi hyvä ottaa etäisyyttä asioihin ja pistää lusikkansa soppaan vain kun puurot ja vellit ovat menneet sekaisin.
- Anonyymi
Yritän täällä vain tunnistaa, mutta vaikeaa, kun ei tunnista toisen kirjoittamaa. Välillä kirjoittaa laajasti ja välillä todella suppeasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot223392Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe112808- 282454
- 421877
- 511729
- 411461
- 91461
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101438- 531353
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2621135