Tumma tukka, viikset ja sänki leuka

Anonyymi

pukeutuu pukuun on töissä ja omistaa auton ja talon. Avaa naielleen oven ja ostaa joka viikko kukkia, siivoaa ja hoitaa lapset, käy kaupassa, tiskaa ja tekee ruokaa, siivoaa anoppilassa ja osaa soittaa vaikka pianoa tai viulua. On hoikka ja siisti, tekee polttopuut takkaan ja pitää järjestyksen autotallissa. Osa monta eri kieltä, ei väliä mitä, ei käytä alkoholia ei tupakoi osaa pyykätä s ja silittää ja ommella.

On semmoinen nallekarhu jonka kainalossa olisi kiva katsoa salkkareita.

7

224

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      🤣🤣🤣

    • Anonyymi

      🤭🤭🤭🍒

    • Anonyymi

      Ja nainen voisi vain vedellä skumppaa ja käydä shoppailemassa. Välillä viestitellä somessa kavereilleen tätä kokemaansa ihanuutta?

    • Viikset ja sänkileuka ei yleensä miehellä hyvä. Ja liian sliipattu look ei myöskään. Siisti tietysti on hyvä olla (oli mies tai nainen) Siisti kun lähtee ihmisten ilmoille, mutta siisti ei tarkoita nyt, että pitäisi olla ykköset yllä tai kalliit merkkivaatteet, ihan tavalliset käy ja suihkussa käyty ja hiukset pesty ja tällaista yleistä. Montaa kieletä ei tartte osata (ja tämä pätee ihan yleisellä tasolla oli mies tai nainen ja minkä ikäinen tahansa), riittää, että osaa äidinkieltään ja ehkä englantia. Hyvä, jos osaa muitakin kieliä, mutta ne ei pakollisia (itse olen yrittänyt opetella hollantia, mutta se loppui ainakin tällä erää siihen, kun se on niin vaikeaa, suomi eli äidinkieleni sujuu ihan hyvin ja englanti ihan jees niin, että ymmärrän sitä suurinpiirtein ja voin lukea englanniksi ihan jees ja osaan puhua jonkun verran).

    • Anonyymi

      Täydellinen pakkaus. Yksi puuttui, kenkiä pitää osaa käyttää. Puku paljainvarpain ei ole kovin hemaseva.

    • Anonyymi

      Olen kaikkea näitä mutta vastapalveluksi sitten spiikkaat mun mikkiin joka päivä kunnolla kun tulen töistä.

    • Anonyymi

      Ei kunnollisia miehiä enää ookkaan. Ne on loppuneet jo suomesta. Kaveri vei viimesen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2415
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1397
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      76
      1230
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      6
      1152
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      865
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      860
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      44
      713
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      84
      693
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      26
      668
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      656
    Aihe