Ron Jeremy on USAn Jari Aarnio

Anonyymi

5

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ruma mies saa naisia jos omistaa pitkän mulkun. Ei ole rumuudesta kii saako naisia.

    • Anonyymi

      Jos olet kuuluisa saat naisia vaikka olisit kuinka ruma

    • Anonyymi

      Aarniston tontilta löytyi rahaa säkeittäin maahan kaivettuna, oliko sekin keksittyä vai vain tavallisia palkkatuloja poliisin ammatista?

      • Anonyymi

        Todennäköisesti.

        Aarnion tapaus haisee enempi kuin mikään muu tapaus Suomessa koskaan, ihan puhdasta vainoamista, ei tätä selitä mikään muu kuin määrätietoinen henkilän täydellinen tuhoaminen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Todennäköisesti.

        Aarnion tapaus haisee enempi kuin mikään muu tapaus Suomessa koskaan, ihan puhdasta vainoamista, ei tätä selitä mikään muu kuin määrätietoinen henkilän täydellinen tuhoaminen.

        Näin itsekin sen olen päätellyt, vaikka en ole muuten seurannut juttua lainkaan. En Auerinkaan tapausta, muutenkun luin sen kirjeen joka olisi voinut olla omaa höpötystäni, vitsailua lapselle ja joku sai sen käännettyä saatananpalvonnaksi ja pedofiliaksikin ilmeisesti.
        Annelinhan mies teki tutkimusta pedofiileistä


        Ihan itsekseni ajattelen,että kyllä varmaan jossain oikeiden isokenkäisten tai keiden lie lahje tutisee tehdyistä rötöksistään. Mun ei tarvihe edes tietää mitä ovat tehneet, mut hölmömpikin tajuaa, että paljastusta on tulossa.

        Eikös Ron pitänyt joulukuussa saada tuomio?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      247
      14099
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      60
      7187
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      199
      6872
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      26
      4776
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      102
      4756
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      74
      4667
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      76
      4361
    8. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4122
    9. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      101
      3911
    10. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      93
      3711
    Aihe