Ron Jeremy on USAn Jari Aarnio

Anonyymi

5

57

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ruma mies saa naisia jos omistaa pitkän mulkun. Ei ole rumuudesta kii saako naisia.

    • Anonyymi

      Jos olet kuuluisa saat naisia vaikka olisit kuinka ruma

    • Anonyymi

      Aarniston tontilta löytyi rahaa säkeittäin maahan kaivettuna, oliko sekin keksittyä vai vain tavallisia palkkatuloja poliisin ammatista?

      • Anonyymi

        Todennäköisesti.

        Aarnion tapaus haisee enempi kuin mikään muu tapaus Suomessa koskaan, ihan puhdasta vainoamista, ei tätä selitä mikään muu kuin määrätietoinen henkilän täydellinen tuhoaminen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Todennäköisesti.

        Aarnion tapaus haisee enempi kuin mikään muu tapaus Suomessa koskaan, ihan puhdasta vainoamista, ei tätä selitä mikään muu kuin määrätietoinen henkilän täydellinen tuhoaminen.

        Näin itsekin sen olen päätellyt, vaikka en ole muuten seurannut juttua lainkaan. En Auerinkaan tapausta, muutenkun luin sen kirjeen joka olisi voinut olla omaa höpötystäni, vitsailua lapselle ja joku sai sen käännettyä saatananpalvonnaksi ja pedofiliaksikin ilmeisesti.
        Annelinhan mies teki tutkimusta pedofiileistä


        Ihan itsekseni ajattelen,että kyllä varmaan jossain oikeiden isokenkäisten tai keiden lie lahje tutisee tehdyistä rötöksistään. Mun ei tarvihe edes tietää mitä ovat tehneet, mut hölmömpikin tajuaa, että paljastusta on tulossa.

        Eikös Ron pitänyt joulukuussa saada tuomio?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      138
      6305
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      70
      5237
    3. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      14
      3675
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      121
      3270
    5. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      113
      2423
    6. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      71
      2276
    7. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      1
      2018
    8. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      27
      1618
    9. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      16
      1303
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      80
      1174
    Aihe