Roc

Kysyisin tästä RoC sarjasta. Onko joku käuttänyt kyseistä sarjaa, oliko hyvä? Kertokaa omia kokemuksia.
1844
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kokeilin joskus jotain ROCin couperosavoidetta, en muista kyllä ollenkaan sen nimeä. Oli ihan yhtä tyhjän kanssa, ei rauhoittanut mitenkään ihoa. Lisäksi koska minulla on sekaiho, oli voide liian rasvainen minulle.

Apteekista saa muuten ainakin joistain Rocin tuotteista tuotenäytteitä, olen saanut joskus sellaisen. Käy kysymässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lot kirjoitti:

Kysyisin tästä RoC sarjasta. Onko joku käuttänyt kyseistä sarjaa, oliko hyvä? Kertokaa omia kokemuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu