Yksityisiä tulee välttää

Siinä se parilla sanalla ( kusettaa kaikkia ) Liike on rehellinen ei ne muuten omista kaikkee kivaa mitä yksityiskusettajilla ei ole öitä
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yksityinen on niin kade ja katkera ettei siksi pärjää koskaan eikä missään, työmiehien ei kannata liikeasioihin puuttua, siksi ne kuvittelee että pysty kusettaan, toki yksittäin joskus , mutta eivät ymmärrä kun eivät ymmärrä.

Äänestä
  • Ainoan kerran kun olen auton mennyt yksityiseltä ostamaan, oli käsittämätöntä gusetusta. Auto oli juuri katsastettu, mutta ilmeisesti lahjomalla tai suhteilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siinä se parilla sanalla ( kusettaa kaikkia ) Liike on rehellinen ei ne muuten omista kaikkee kivaa mitä yksityiskusettajilla ei ole öitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu