Alexi laiho

24 vuotta fanittanu bändiä en ois uskonut että menis tunteisiin allun poismeno. Mutta näin teki. Pohja putos multa. Itketään yhdessä kuunnellen radiorokkia
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä haluan ajatella, että Alexilla alkoi loputtomat, megalomaaniset, taivaalliset jamit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

24 vuotta fanittanu bändiä en ois uskonut että menis tunteisiin allun poismeno. Mutta näin teki. Pohja putos multa. Itketään yhdessä kuunnellen radiorokkia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu