onneksi maanantaina saa laittaa ansiosidonnaisen hakemuksen sisään niin ei tarvitse kauaa rahattomana olla.
Vittu kun ei pysty lopettamaan pelaamista, kohta tulee viisi vuotta täyteen tuhoisaa pelaamista ja pahaa riippuvuutta, arviolta noin 70 tonnia mennyt ja lähes 30 tonnia oli ulosotossa, jotka onneksi sain maksettua. Ja viattomasta kolmenkympin kimpasta kaverin kanssa kaverin pelitililtä paffilla se lähti se lumipallo vierimään. Heti tuli voittoa monta sataa ja koukussa olin siltä istumalta ja sillä tiellä ollaan erittäin vahvasti edelleen. On siinä jumalauta twin spin pyörinyt.
Rahat on pelatunna taas kerran
Anonyymi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841719Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721595Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881363Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701299- 57905
- 48881
- 66874
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40851Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838