Saattaisi punkit ja loiset vähentyä tästä maasta!
Tulisi vaan 40 pakkasta puoleksi vuodeksi.
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kyllä , missä niitä esiintyy paljon on talon lämpöö laskettava n,15 C . Jos ei auta niin kahden viikon päästä 10 C .
"Kyllä , missä niitä esiintyy paljon on talon lämpöö laskettava n,15 C . Jos ei auta niin kahden viikon päästä 10 C ."
Ei tuolla ole merkitystä koska nämä lomailijat ovat matkustaneet kotimaahansa talveksi ja keväällä tulevat takaisin kaikki tuo tapahtuu hölmöläisten rahoittamana.
Pakolaisilla on oikeus matkustaa kotimaahansa ja sen he myös tekevät, kun sekin kuuluu meidä hölmöläisten maksaa.
Joo.... nuo etelästä päin tulleet punkit ja loiset pitäisi hävittää Suomesta samoin niiden suojelivat!
Valitettavasti rotat sietävät kylmää turhan paljon...😉
Myös The Rat!
Ei se auta
Esim somalit matkustaa talveksi Somaliaan ja palaa keväällä
Samoin nämä muut " pakolaistet "
Hyvähän se on matkustaa, kun heillä ei ole työ eikä opiskeluvelvoitteita!
Verovaroilla tuetussa naapuritalosa 2-som.alia muutti tai muuttofirma muutti kalusteet sisään..Nyt Syyskuun jälkeen asumus pimeä lunta oven edessä ja verhot edessä..Taitaa som.alit nauttia somalian lämmöstä somaliassa..
Hyvin ne voivat punkinfinland.net koko hörhöjen kööri pössyttelee sisätiloissa.
Olen huomannut mielenkintoisen asian!
Nimittäin vastaan on tullut monia mustia mamuja ilman pipoa ja muutenkin kevyessä vaatetuksessa? Vaikka on kova pakkanen.
Selvästi he haluavat esittää, että eivät pelkää kylmää vaikka ovatkin lämpimistä maista.