Meiltäpä tyttösen alspäässä

Juuri nyt pakkasen vaikutukset?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Värinää piipussa?

Äänestä
  • Intohimon supistuksia

    Äänestä

  • Kintussa, huulet turvoksissa.

    Äänestä

Yhtä huurussa kuin aina.

Äänestä
  • Rinnat niskassa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Rinnat niskassa

    Jonkinasteinen ajatus pettymyskin tässä miehellä on aistittavissa? ;)))))))
    Kylläpä,,,,

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jonkinasteinen ajatus pettymyskin tässä miehellä on aistittavissa? ;)))))))
    Kylläpä,,,,

    Mies on selvästi pettynyt,,,,,

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mies on selvästi pettynyt,,,,,

    Syystä?....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Juuri nyt pakkasen vaikutukset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu