Näinköhän mä sinut aamulla

Anonyymi

olit kävellen menossa jonnekin??? Sorry, mulla oli vähän kiire, olisin toki muuten jäänyt odottamaan..

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lisäinfoa kiitos.

      • Anonyymi

        Nainen tummissa vaatteissaan kävelykadulla ja minä vihreällä autollani tulin kotikadultani ja olin stop risteyksessä ja menin vaan vähän tökerösti siitä kun olisi pitänyt odottaa (pysähdyin toki) ja päästää sut meneen ensin, mutta olit kuitenkin vielä jonkin matkan päässä ja mulla oli kiire niii menin siitä sit vaan, kunnes aloin mietiin että hups sehän saatoitkin olla sinä. Anteeks.


    • Anonyymi

      toki toki, tänne on niin helppo kirjoittaa maa taivaaksi ja sininen punaiseksi. Lehmätkin lentää täällä.

    • Läppäri hajos ja menin uutta ostamaan, joten sen verran tuli liikuttaa tänään.

    • Anonyymi

      No, en kyllä autoilijoihin kiinnitä sen kummemmin huomiota, jos eivät päälle meinaa ajaa, sitäkin on tosin tapahtunu. Aika vaikee tunnistaa auton kuskia yleensäkkään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      127
      1316
    2. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      100
      1003
    3. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      944
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      25
      917
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      298
      798
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      95
      758
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      34
      658
    8. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      656
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      55
      613
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      140
      599
    Aihe