Pahitteeksi. Tänään on mahdollisuus saada jälleen kerran esittää kysymyksiä hahmoille joihin he sitten vastaavat sen mukaan kuin haluavat itsestään tuoda esille.
💕 🃏
Tänään on poikkeuksellisen kylmä päivä ulkona jolloin pieni piristys palstalla ei olis
7
116
Vastaukset
- Anonyymi
🤔 Kukakohan olisi niin kiltti ja voisi kysyä ludemilta että onkohan takiainen edelleen ludemin ikioma rakkaus?????
💕 🃏Rakas miks kysyt tollasta. Tietenkin olet ikuinen rakkaus minulle ja minä olen sinun rakkaus. Mutta et voi tässä ketjussa kysyä tuota jonka olisit voinut kysyä suoraan minulta. Tämän ketjun tarkoitus on antaa muille mahdollisuus kysyä meidän asioista ja me sitten vastataan sen mukaan kun on mahdollista. Rakkaudella sun ikioma ludem
💕 🃏- Anonyymi
Ludembiz kirjoitti:
Rakas miks kysyt tollasta. Tietenkin olet ikuinen rakkaus minulle ja minä olen sinun rakkaus. Mutta et voi tässä ketjussa kysyä tuota jonka olisit voinut kysyä suoraan minulta. Tämän ketjun tarkoitus on antaa muille mahdollisuus kysyä meidän asioista ja me sitten vastataan sen mukaan kun on mahdollista. Rakkaudella sun ikioma ludem
💕 🃏🤭🤭🤭🤭🤭Toivottavasti saisin edes asian vierestä kysyä että kuka on tämä kerttu josta on ollut jo muutaman kerran jotain mainintaa palstalla vaikka ei ole vielä kertaakaan ollut meidän pöydän ääressä kirjoittamassa, niin kuka on kerttu.
💕 🃏 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
🤭🤭🤭🤭🤭Toivottavasti saisin edes asian vierestä kysyä että kuka on tämä kerttu josta on ollut jo muutaman kerran jotain mainintaa palstalla vaikka ei ole vielä kertaakaan ollut meidän pöydän ääressä kirjoittamassa, niin kuka on kerttu.
💕 🃏Niin, hyvä kysymys oli Kaisa toi. Ja jos saisin samalla kysyttyy että miks Kertun viestit ei tullu ajoissa perille mulle.
💕 🃏 Anonyymi kirjoitti:
Niin, hyvä kysymys oli Kaisa toi. Ja jos saisin samalla kysyttyy että miks Kertun viestit ei tullu ajoissa perille mulle.
💕 🃏Kaisa kerttu ei ole hyvää seuraa meidän pöydän väelle joten sen takia hän ei ole osallistunut millään tavoin meidän ketjuihin ja taksulle sanon sen verran että ei ole minun syy jos taksun puhelin oikkuilee. Kummallista kuitenki että taksun puhelimeen toimii muut viestit ihan ajallaan ja normaalisti kun taksun sisko tai mutsi kirjoittaa.
💕 🃏
Kylläpäs nyt lämmittää sydäntä jopa näinkin kylmällä kelillä kun minun omat rakkaat hahmot täällä keskenään kyselee vaikkapa haluisin niin kovin tietää mitä muut pöydät teistä haluaa tietää.
💕 🃏Sanna vastaus kysymykseen on että vaikka te kaikki olette minun hahmoja niin ludem on myös jokerin luoma hahmo mutta siltikin jokainen minun pöydän hahmo on samassa arvossa lukuunottamatta meidän kikeä 🍒, joka on palstalla myös tunnettu herttuatar nimellä jonka vuoksi olen kikestä enemmän kuin ylpeä ja erittäin ylpeä siitä että juuri minun pöydän ääressä hän on ollut pääroolissa ihan alusta asti ja tulee aina olemaan tämän pöydän järki ja ääni joka on teidän muiden hahmojen tuki ja turva tilanteessa kuin tilanteessa sen takia koska jokainen minun hahmo on minulle tärkeitä niin täytyyhän teillä olla joku joka teidän puolia pitää. Ja sen takia ludem on nyt pääroolissa kun kike on päättänyt olla pitkään poissa palstalla jolloin ludem on vastuussa tämän pöydän väestä ja auttaa teitä parhaansa mukaan ja sen takia ludemin viesteihin ei saa muut puuttuu tai poistaa. Ja jokerin logo on teidän tunnuksissa oltava koska minä ja jokeri mennään naimisiin niin siitä syystä.
💕 🃏
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain37112375Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2635427Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2153947Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2002665Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151992Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191834Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167910Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271872No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74782Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59746