kotijumppa

kertokaapas hyviä kotijumppakeinoja millä sais kiinteytettyä sekä poltettua rasvaa?
2475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

reipas ja pitkäkestoinen sauvakävely on parasta rasvanpolttoon. kiinteämmänksi lihaskunto liikkeillä tarpeeksi kovalla vastuksella.

Äänestä

polttaa rasvaa ja kiinteytyä samalla. Lenkkeily käy hyvin, kävele ellet ole juossut aikaisemmin. Piykäsektoisuus ja riittävän matala syke nostavat peruskuntoa ja kaunistavat. Jumppa ei ole mitenkään toimiva, jos joitain jalannostoja mietiskelit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löllöreisi kirjoitti:

kertokaapas hyviä kotijumppakeinoja millä sais kiinteytettyä sekä poltettua rasvaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu