Nyt yhdet korvissa. Haluaisin ottaa lisää, ehkä 2 1 onko liikaa?
Kuinka monta korvista miehellä
Anonyymi
4
356
Vastaukset
- Anonyymi
Ikinä ei liikaa xD itsellä 3 4
Maanantaina käyn lävistäjällä, korona-ajan piristyksenä ja kokousten ollessa etänä hyvä tilaisuus totutella elämään korvismiehenä pienemmissä ympyröissä. Pyydänkö vain yksiä per korva vai kerralla vasempaan kaksi ja oikeaan yksi.
- Anonyymi
Joo lisää vaa itellä vasemmas 7 oikees 4 ja lisää vois ottaa
Kumpi on parempi look miehelle? Tuplakorvikset normipaikoissa vai yhdet korvikset ja tragus-lävisty vasemmassa? Harkitsen lävistäjältä traguksen ottamista, mutta mitä mieltä täällä ollaan vai pysynkö normikorviksissa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1174898Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1163979Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2223913Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1741374En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155