Käyttekö koskaan?

Käyttekö koskaan kesken työpäivän wc:ssä runkulla ajatellen työpaikka ihastustanne? 😍
271070
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Mitä mä just luin...

Äänestä

Tiedän yhden joka varmasti käy

Äänestä
  • Huutista jos totta.

    Äänestä

  • Niin minäkin tiedän ja ihan todistetavasti.

    Äänestä

Jep

Äänestä

Tämä on varmaan sen nutturapään aloitus. Ei ehdi töitä tekemään kun kaikki naiset pitää käydä läpi. Ihme pukki.

Äänestä
  • Siellä voi olla kamerat

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siellä voi olla kamerat

    Ei wc ja sosiaalitiloissa saa kuvata.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei wc ja sosiaalitiloissa saa kuvata.

    Kyllä se tommi hoitaa asian.

    Äänestä

  • Lisätietoja? Mahdollinen tunnistus.

    Äänestä

No en käy, ei ole tarvetta, kai ne mallit voi heittää kotonakin viemäriin, jos siitä kiinni on.

Äänestä

Saattanut joskus vähän lennähtää

1Äänestä

Käyn päivittäin. 😅😄🤧


T:tytynyymi

Äänestä

Aina kun ajattelen sinua M.... 😍😘🥰

Äänestä
  • Oi kun olisi kiva tietää nimi 😊

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oi kun olisi kiva tietää nimi 😊

    Taitaa olla taas niitä megistä litkivien tenavatähtien juttuja, kannattaa unohtaa moiset. Pidetään yhdessä palsta siistinä.

    Äänestä

En, mutta käymme panemassa WC:ssä työpaikkaihastuksemme kanssa. Terveisiä hänen aviomiehelleen J:lle

Äänestä
  • Huutista jos totta

    Äänestä

No en, nukkumassa kyllä oma makuupussi mukana. 😍
Eräs mimmi on ollut toisinaan hoidossa kotonani, ja toinen tarjosi ihan kyydin kotiinsa ja kun palattiin aamulla mun autolleni niin sakkolappu oli autoni tuuilasissa, mitä siitä kun ihana mimmi oli hän.

Ja runkunhan pitäisi olla päivittäistä kaikilla!

Äänestä

Miksi mennä vessaan? Siinä vain kylmän viileästi, ihan valvomossa/kahvihuoneessa. Ei vessassa saa turhaan käydä.

Äänestä

Pari kertaa olen käynyt kun pöksyt kastuu jos juttelen sen ihanan miehen kanssa ...

Äänestä
  • Millaset pöksyt?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Millaset pöksyt?

    Suosin joustavia, pitsisiä, punaisia, mustia tai viininpunaisia pikkareita. Ihan varmuuden vuoksi käytän töissä kauniita alusasuja - jos vaikka se ihana J-mies tekee ratkaisevan liikkeen niin valmiina vastaanottamaan <3

    Äänestä

Tiedän kyllä useamman rouvan, joilla on ollut kiire vessaan juttuhetkemme jälkeen. Ihan hellyyttävää ja harmitontahan se on. Haaveilevat, että tulisin mukaan sinne, mutta se ei tule tapahtumaan. Olen yhden naisen mies. Jotkut loukkaantuvat tultuaan torjutuksi. Eivät ymmärrä, että joku voi olla täysin uskollinen yhden naisen mies. Vähän sääliksi käy välillä heitä, kun eivät ole päässeet kokemaan todellista rakkautta.

Äänestä
  • Ja vähän sääliksi käy sinua kun et ole päässyt kokemaan todellista kiiiiimaaa !
    Kyllä sitä silti voi kotona puolisoaan rakastaa vaikka välillä vähän kiimailisikin ympäriinsä =)

    Äänestä

  • Höpöhöpö - tuon kirjoittaja on selvästi NAINEN !

    Äänestä

Kyllä kuuluu ihan iltapäivärutiiniin käydä ensin flirttailemassa jonkun viehkon naisimmeisen kanssa ja sitten vetäytyä kaikessa rauhassa vetään kuivat. Taitaa nuo naiset jo ton mun homman ymmärtää, sen verran kiihottavasti pyöriskelevät ja esittelevät antaumuksella parhaita puoliaan. Joku vois tietenki jo mukaanki tarjoutua, sen ajatuksen voimalla sitä paskalafkaa vielä siedän.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Käyttekö koskaan kesken työpäivän wc:ssä runkulla ajatellen työpaikka ihastustanne? 😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu