Vihaiset miehet

Anonyymi

Miksi seurustelevat/vakiintuneet miehet kyyläävät jatkuvasti sinkkunaisia, haukkuvat ja vähättelevät heitä ja ovat kartalla heidän joka ikisestä liikkeestään.... Kun kuulevat sinkkunaisen vakiintuneen, alkaa huorittelu yms... Missä vika?

7

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikö kaikki tuollainen ole aina tapana leimata kateudeksi? En tosin ole koskaan tuollaiseen törmännyt. Kuullostaa hieman erikoiselta.

      • Anonyymi

        Voiko ko. Käytös kertoa siitä että miehet ovat homoja?


    • Anonyymi

      Monenko käyttämä olet?

    • On siitä suomalainen sananlaskukin: "Happamia, sanoi kettu pihlajanmarjoista."

      Psykologiassa ilmiöta kutsutaan arvon kieltämiseksi. Arvokas asia, mitä ei voi saavuttaa, synnyttää kognitiivisen dissonanssin, epämiellyttävän tilan. Tuntemusta pyrkii hepottamaan uskottelemalla itselleen, ettei se niin arvokas olekaan.

    • Anonyymi

      Ketjussa on tällä hetkellä 5 viestiä. Sääntöjenvastaisia viestejä on poistettu 2 kappaletta. 😂😂

      Vihaiset miehet yrittävät vastata, mutta heidän ilmaisunsa on liian vihaista! 😂

    • Anonyymi

      Nää miehet ovat palstan termein jotain ätmejä, jotka kuitenkin ovat naisen saaneet tai suostuneet ottamaan sen naisen mitä saaneet ovat. Ovat kuksineet ja ehkä jälkikasuvuakin saaneet näiden ämmiensä kanssa, ja nämä heidän ämmänsä eivät sitten ole varsinkaan enää vähissäkään määrin viehettäviä naisena. Nää miehetkin kyllä vievät naiset varsinaisilta ätmeiltä, siltikin vaikka olisivat näitä rumempia tai muuten oikeasti statukseltaan huonompia. Siis nääkin miehet vievät naiset varsinaisilta ätmeiltä koska naiset kuitenkin arvostavat näitäkin miehiä enemmän, siksi kun näillä on sentään naiskokemusta. Kaikille naisille varsinainen ätmi on täydellinen turnoff juurikin siksi, kun hänellä ei ole naistenkäsittelykokemusta.

    • Anonyymi

      Miehet ovat vaan niin tyhmiä luonnostaan..

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      110
      5558
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      95
      4821
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4774
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      368
      2225
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      118
      2065
    6. 108
      1807
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1577
    8. 371
      1318
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      59
      1151
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      222
      1135
    Aihe