Erosta nyt pari kuukautta, vaikka hidasta kitkuttelua oli pitkään sitä ennen. Oli sitä ennen vissiin pari kertaa seksiä tänä vuonna.
Tuntuu, että naisia on aika paljon, vaikuttaisi että jotkut saattaisivat olla kiinnostuneitakin. Vai onko se vain sitä tavallista ystävällisyyttä.
Mutta eipä tee mieli tutustua. Yhden kanssa oli sähkökirjeenvaihtoa pitkään, mutta lakkasin viestimästä. Kun en usko, että naisten kanssa tulee toimeen kuitenkaan.
Ja sitten pitäisi harrastaa seksiä! Exä sai ainakin minut vakuuttuneeksi, ettei minusta siinä suhteessa ole mitään iloa kenellekään. "Eihän sinulla seiso!" tolkutti päähän tarpeeksi monta kertaa. Ajattelin, että johtui vain meidän välisistä kemioista, mutta eipä todellakaan enää uskalla kenenkään kanssa kokeilla.
Niin että kiitti vaan vitusti!
Ei todellakaan tee mieli ketään enää
7
1977
Vastaukset 7
- Anonyymi
Ihan hyvä idea olla itsekseen kunnes tuo pahin vitutus hellittää. Itelleen kannattaa ihan antaa aikaa. Joku päivä saattaa sitten ehkä huomata, että se ajatus naisista ei enää niin ärsytäkään.
- Anonyymi
Hyvin sanottu.
Vahvasti samaa mieltä. Kimmo Vehviläinen sanoi joskus, että pitäisi lailla kieltää mikään romanttinen ainakaan vuoteen erosta.
Minulla on lääke tuohon vitutukseen ja potenssiin ja naisen saamiseen. Se on liikunta ja erityisesti kuntosali. Jos sinulla on ylipainoa, laihduta (se parantaa ulkonäköä ja alentaa naishormonitasoja). Kuntosali taas lisää lihasmassaa ja parantaa testosteronitasoja ja ulkonäkösi muokkautuu parempaan suuntaan ja mielialakin paranee.
- Anonyymi
Mutta jos ei oikeasti pystykään enää?
- Anonyymi
Olen seurustellut miehen kanssa, jolla ei seisonut. No asiassa auttoi lääkkeet. Älä vielä huoli. Anna nyt ajan mennä. Muuten, seisooko sinulla, kun itse itseäsi hoitelet?
- Anonyymi
Kuulostat tapaukselta, jonka pitää pitää nyt minimissään kuusi vuotta väliä ennen kuin mihinkään suhteeseen. Noudata sitä.
- Anonyymi
Kasikymppisenä olet samalla viivalla sitten muiden miesten kanssa, eli odottelet nyt vaan muutaman vuosikymmenen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?231265Viesti sinulle
Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️591150- 82911
Mitä sinulle on tapahtunut lapsena
Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)104873Haluan purkaa vielä tuntemuksia
Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei21767Persujen Puhoksen retki
Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet229689- 120685
Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.
Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k210679- 62658
- 99592
Jopa poliisi nauraa paskaista pelkuripersuille
Puhoksessa jäi "isänmaantoivot" bussiin vapisemaan :-D https://www.is.fi/politiikka/art-2000012319632.html281552Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.104518- 8487
Pilkettä sunnuntain silmässä
😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto73471- 34455
- 39454
- 47440
Aika on tuonut järkeä
Sä et tiedä musta kaikkea. Jos tietäisit, ymmärtäisit, miksi me ei sovita yhteen. Öljy ja vesi. En mä ole valehdellut,42423Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko42409Persut eivät uskaltaneet tulla ulos
Bussiin jäivät https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/d7f9fc57-dca0-40b8-9cb1-156e5872dba9150409