Saan kuulla usein miehiltä, että olen todella kaunis ja seksikäs nainen. Olen hoikka ja vaalea.
Miehet myös kertoneet tykkäävänsä vaaleista naisista enemmän. Kuulemma tummat naiset on miehekkäitä. Itsekin myös sen huomannut.
Miehet myös kertoneet tykkäävänsä vaaleista naisista enemmän. Kuulemma tummat naiset on miehekkäitä. Itsekin myös sen huomannut.
Vastaukset 11
Vanhimmat
No onnea vaan sulle.
Kiitos. Kyllähän se tuntuu mahtavalta kun on niin kaunis
Kivakiva🤗
Yksi jo edesmennyt ystäväni sanoi minulle kerran, että muista aina, että sisäinen kauneus on tärkeintä. Ulkoisella kauneudella ei ole merkitystä,se ei tuo kenellekään aitoa rakkautta, mikä on kaikkein tärkeintä.
Voit saada toki miehiltä ihailua. Jos se sinulle pelkästään riittää, niin hyvä niin.
-yksi kanssasisar
Ja kauneus katoaa. Se voi olla kova paikka, jos on koko elämänsä sille perustanut. Aina on myös joku kauniimpi ja seksikkäämpi. Siis ihan aina ja kaikille löytyy "voittajansa". Se voipi ihan hyvin olla myös joku tummaverikkö ja saattaa sekin kirpasta. No mutta onnea alottajalle nyt kuitenkin.
Miehenä voin todeta sen, että vaalea hiuksiset naiset on kauniita.
Mieshän aloituksen laittoikin. Kiusaa mukamas jotain tummaa ja kenties hieman pulleaa jolle on kovin katkera.
kaikki kehuu ennen panoo, sitte haukkuu huoraks, kumma juttu?
En pane kaikkien kanssa. Saan vain ihailua niin paljon. Tummahiuksiset tuttavat ovat kateellisia, koska lähes kaikki miehet haluat minut!
Tietysti noin. Eiväthän ne tummista naisista tykkäävät miehet tietenkään tule sinulle puhumaan. He puhuvat niille tummaveriköille.
Outoahan se olisi, jos kaunis vaaleaverikkö saisi kuulla miehiltä vain kehuja tummaverikköjen kauneudesta ja ylivertaisuudesta. Eivät edes miehet niin tyhmiä ole.