Ajattelin toteuttaa elämäni haaveen ja ostin ensimmäisen oman Ferrarini. Ferrari GTC4Lusson. Ajelunautintoani kuitenkin pilaa se, että koko ajan joku on roikkumassa ihan puskurissa kiinni. Maanteillä moni tekee kaksikaistaisilla tieosuuksilla ihme tempauksia ohittaen rinnalle ja jääden siihen ajamaan. eivätkö nämä tajua, että he vaarantavat siinä sekä oman, että mahdollisen vastaantulijan hengen??!!
Teille perässä roikkujat, haluan todeta, että Ferrarillakin saa ajaa rajoitusten mukaisesti ja oikeastaan yhtään nopeampaa ei edes sais. Käyn tyydyttää vauhdinnälkääni radoilla ja saksan baanoilla.
Ferrarillakin on lupa ajaa rajoitusten mukaan!
4
958
Vastaukset
- Anonyymi
Ai, nyt sait siis mopokorttisi. Ajele varovasti alussa amikseen, äläkä räppää kovaa (yli 40) ainakaan kasvatuslaitoksen kohalla. Muista kypärä ja munasyndit.
- Anonyymi
Em mää o amiksessa kun kotitalousopistossa keittelijälinjalla. Polkiksella tuun aamusin koululle mut näin sen Ferrarin kuvan tossa pornolehessä kun oli iso munasii miehii ja upee auto. Saispas ees jotain tommosta ees joskus. Oon kunnallis vaali ehokkaana.
T: Tytteli maitolaiturilta - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Em mää o amiksessa kun kotitalousopistossa keittelijälinjalla. Polkiksella tuun aamusin koululle mut näin sen Ferrarin kuvan tossa pornolehessä kun oli iso munasii miehii ja upee auto. Saispas ees jotain tommosta ees joskus. Oon kunnallis vaali ehokkaana.
T: Tytteli maitolaituriltaTiedoksesi sinulle tytteli. Munan koko ei ole riippuvainen automerkistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tiedoksesi sinulle tytteli. Munan koko ei ole riippuvainen automerkistä.
Ei kai se ookkaan. Meijjän navetassa on hevoisia ja pari härkää, kauhee slaikkari, eikä ees polkupyörää niillä oo. Silimät killissä niitä joskus ihaillu.
Juttujen mukaan noilla Audi-apinoilla on mikropeenis.
T: Tytteli maitolaiturilta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1424253
Milloin nainen saan sinut?
Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e222395Haluan että tiedät tämän
Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk971979Trump syyttää sodasta Ukrainaa.
Vieläkö persut jaksavat naureskella sille kun väitetään Putinin ja Trumpin olevan parhaita kavereita? https://yle.fi/a/3911605- 371475
Johanna Turja, Putinin agentti Alavudelta
Johanna Turja: Ukraina on osa Venäjää https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/a4d2ab92-3cc7-41bc-9630-0b48f898e263301456Pride saapuu Iisalmeen
Miksi tällaista tapahtumaa pitää käsitellä kaupungin hallituksessa? Ihan sama kun pistäisi pystyyn umpikännimarssin ja k1771432- 2501285
- 2761153
- 771152