Ajattelin toteuttaa elämäni haaveen ja ostin ensimmäisen oman Ferrarini. Ferrari GTC4Lusson. Ajelunautintoani kuitenkin pilaa se, että koko ajan joku on roikkumassa ihan puskurissa kiinni. Maanteillä moni tekee kaksikaistaisilla tieosuuksilla ihme tempauksia ohittaen rinnalle ja jääden siihen ajamaan. eivätkö nämä tajua, että he vaarantavat siinä sekä oman, että mahdollisen vastaantulijan hengen??!!
Teille perässä roikkujat, haluan todeta, että Ferrarillakin saa ajaa rajoitusten mukaisesti ja oikeastaan yhtään nopeampaa ei edes sais. Käyn tyydyttää vauhdinnälkääni radoilla ja saksan baanoilla.
Ferrarillakin on lupa ajaa rajoitusten mukaan!
4
1059
Vastaukset 4
- Anonyymi
Ai, nyt sait siis mopokorttisi. Ajele varovasti alussa amikseen, äläkä räppää kovaa (yli 40) ainakaan kasvatuslaitoksen kohalla. Muista kypärä ja munasyndit.
- Anonyymi
Em mää o amiksessa kun kotitalousopistossa keittelijälinjalla. Polkiksella tuun aamusin koululle mut näin sen Ferrarin kuvan tossa pornolehessä kun oli iso munasii miehii ja upee auto. Saispas ees jotain tommosta ees joskus. Oon kunnallis vaali ehokkaana.
T: Tytteli maitolaiturilta - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Em mää o amiksessa kun kotitalousopistossa keittelijälinjalla. Polkiksella tuun aamusin koululle mut näin sen Ferrarin kuvan tossa pornolehessä kun oli iso munasii miehii ja upee auto. Saispas ees jotain tommosta ees joskus. Oon kunnallis vaali ehokkaana.
T: Tytteli maitolaituriltaTiedoksesi sinulle tytteli. Munan koko ei ole riippuvainen automerkistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tiedoksesi sinulle tytteli. Munan koko ei ole riippuvainen automerkistä.
Ei kai se ookkaan. Meijjän navetassa on hevoisia ja pari härkää, kauhee slaikkari, eikä ees polkupyörää niillä oo. Silimät killissä niitä joskus ihaillu.
Juttujen mukaan noilla Audi-apinoilla on mikropeenis.
T: Tytteli maitolaiturilta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3131409Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311159- 62912
- 72911
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html450885- 48681
Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen73645Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M93635Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl464609- 38602