millainen naisten hame miehelle kertokaa millanen naisten hame sopis teistä miehelle
millanen hame
12
309
Vastaukset
- Anonyymi
Farkku hame esim
Farkkuhame on hyvä, myös yksivärinen suora hame on erinomainen.
- Anonyymi
Pitkä nilkkapituinen hame, laihalle kaverille passaa ihoa myötäilevä halkiollinen malli ja tukevammalle leveämpi helmainen.
- Anonyymi
Farkkuhame, musta tai sininen. Polvimittainen varmaankin
- Anonyymi
Ottakaamme tavaksikokeilla farkkuhaita miehet.
Toisaalta miksi käyttää nimitystä naisten hame. Hame on hame käyttipä sitä nainen tai mies. Käytän itse paljon hameita ja myös kilttiä. Olen sitä mieltä, että paras hame löytyy kokeilemalla. Itse suosin farkkuhametta tai polvipituista suoraa hametta tai kilttiä.
- Anonyymi
Mekko menee hameesta myös kun pukee paidan siihen päälle.
- Anonyymi
Transsuja koko porukka :)
- Anonyymi
Polvipituinen laskoshame , musta tai ruutukuvio. Karvaiset kintut kyllä pitäisi sheivata tai laittaa sukkahousut
- Anonyymi
Tää onki transupalsta hih hi :)
- Anonyymi
Miksi heti mollataan eri lailla pukeutuvia ?
- Anonyymi
Pönkitetään omaa huonoa itsetuntoa, leikitään kovista toisia haukkumalla.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 694387
- 664042
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1173872SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p763215- 863152
- 632397
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.621796SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2171272Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1281253Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411235