Alatukivarren pystyhelan paikalleen

Millä sen saa ujutettua paikalleen kun on niin ahdas väli mistä pitäisi saada sopimaan, eikä mistään voi oikein vääntääkään???
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Monen auton konehuone on suunniteltu niin että korjaustöihin tarvítaan noin metrin mittaisia ammattiasentajia ja heille sopivat työkalut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saaminen kirjoitti:

Millä sen saa ujutettua paikalleen kun on niin ahdas väli mistä pitäisi saada sopimaan, eikä mistään voi oikein vääntääkään???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu