Mies kuskaa kurppavaimoaan vieraisiin peteihin

https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000007836582.html
"Anna hakee säännöllisesti seksiä suhteensa ulkopuolelta – oma mies kuskaa ja hakee petikavereiden luota.

Plösö kurppanainen ei varmaan saa seksiä omalta mieheltään, niin käy sitten vieraissa.
Mikä ihmeen Templation Finland ohjelma tuo on, onko se sama, kuin BigBrother, jossa myöskin harrastetaan seksiä vieraiden kesken, typerä ohjelma, en edes katso, joten siellä olevat ovat juuri tällaisia, että viraissa käydään ja se on muka normaalia.
24203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Surullista että löytyy miehiä jotka ovat niin epätoivoisia että tyytyvät tuollaiseen :(((

1Äänestä

Niin ruma nainen, että en ihmettele yhtään poikaystävän ovelta ovelle kuskaamisia. Kauniimpi nainen saisi omalta ukoltaan seksiä ihan riittämiin. Vaikka olenkin hieman mustis ihminen, niin jos hän olisi tyttöystäväni (näin tuskin koskaan tuon kanssa tapahtuisi) tekisin varmasti samoin.
Feministien unelma :D

Äänestä

Se mies vasta ruma kurppa on.

Äänestä

En panisi noin isoa naista, jotain rajaa pitää olla.

Äänestä
  • Juu en minäkään, mahdoton pullukka ja aivan liian suuret rinnat.

    Äänestä

Suomi on aisureiden maa

Äänestä

Monen korkeastikoulutetun perheessä on noin miten muuten uralla etenee tai saa pitää johtoaseman ellei työnantajan ja varakkaampien toiveita toteuteta niin ei uralla muuten edetä tai olla seurapiireissä kuin korkeammassa asemassa olevia miellyttämällä

Äänestä

Onpa iso nainen

Äänestä

Te naiset jotka olette tuon kokoisia, lopettakaa syöminen kukaan ei halua tuollaista norsua.

Äänestä
  • Vaikuttaa pikemmin siltä, että aika moni haluaa.

    Äänestä

  • Taitaa olla MacDonals, Hesburget ja pizzeriat tuttuja paikkoja norsunkokoisille naisille ja kurvaavat sinne autolla.
    Alkuvaiheessa nainen kurvailee Micralla, mut jonkun ajan kuluttua nainen joutuu satsaamaan suurempaan, vaikka Hummeriin, että mahtuu auton sisään.

    Äänestä

TIS-anna on voimaantunut ja itsenäinen nainen, mies ei voi enää omistaa naistaan ja määrätä tämän seksielämästä parisuhteessa.

Moderni itsenäinen ja voimaantunut nainen hakee seksiä myös parisuhteen ulkopuolelta.

Äänestä
  • Kokeile pettää nii näet sen mun reaktioita ja huora nyt loppu sun kiusan teko

    Äänestä

  • Nyt tuli PAINAVAA asiaa

    Äänestä

Naiset huoraa miehen luvalla. Ei ole miehellä kaikki muumit laaksossa.

Äänestä
  • Mies varmaan huokaa onnesta, kun voi viedä naisensa vieraan miehen tyydytettäväksi, ettei tarvitse norsua tyydyttää, ei varmaan helposti seiso, kun norsunkokoinen nainen pyörähtää sänkyyn.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mies varmaan huokaa onnesta, kun voi viedä naisensa vieraan miehen tyydytettäväksi, ettei tarvitse norsua tyydyttää, ei varmaan helposti seiso, kun norsunkokoinen nainen pyörähtää sänkyyn.

    Herää kysymys ... miksi sellaisen naisen kanssa pitää olla parisuhteessa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Herää kysymys ... miksi sellaisen naisen kanssa pitää olla parisuhteessa?

    Business pyörii ja molemmat voittaa? Rahaa voi tehdä monella tavalla. Tiimi toimii, kun roolitukset kunnossa.

    Äänestä

Siis mitä järkeä on tuossa parisuhteessa? Vastaus: ehkä taloudellinen hyöty, pyörittää yhdessä bordellimaista toimintaa, ilman varsinaista bordellia. Ammmattilaisia!
Muija on selvääkin selvempi huora. Äijä ei ole parittaja; jos ei suoranaisesti rahasta. Hyötyy kuitenkin välillisesti olemalla tavallaan "turvamies", joka myös taatusti saa pillua ilmaiseksi ja samalla asunnon.
Ainoa järkevä selitys, kyseiselle elämän muodolle. Mutt omatpa ovat ratkaisunsa.
trollikka

Äänestä
  • Ainoa järkevä selitys.. tekeehän monet miehet noin, saavat kiksejä siitä kun vaimo käy vieraissa.

    Äänestä

Sillä on sit parempi Pete kuin omansa.

Äänestä

Mikä tekee miehestä surkean aisurin?

Äänestä

Nainen julkaisee alaston kuviaan maksurajallisella palvelusivulla.
En minä ainakaan ostaisi noin pullean naise alastonkuvia, kun netti tarjoaa ilmaiseksi hoikkien alaston naisen kuvia.

Äänestä
  • Hyvin näyttää tienaavan alastonkuvillaan ja joillakin on fetissi lihaviin naisiin.

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000007836582.html
"Anna hakee säännöllisesti seksiä suhteensa ulkopuolelta – oma mies kuskaa ja hakee petikavereiden luota.

Plösö kurppanainen ei varmaan saa seksiä omalta mieheltään, niin käy sitten vieraissa.
Mikä ihmeen Templation Finland ohjelma tuo on, onko se sama, kuin BigBrother, jossa myöskin harrastetaan seksiä vieraiden kesken, typerä ohjelma, en edes katso, joten siellä olevat ovat juuri tällaisia, että viraissa käydään ja se on muka normaalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu