Poliisit ajoivat takaa maskitonta Saksassa.

Olivat teloa hurjistuneena kollegoittankin samalla. Ei kyllä voi kun nauraa, tuohan oli niinkuin takaa-ajo elokuvasta.
https://mvlehti.net/2021/03/05/hurjistuneet-poliisit-takaa-ajoivat-koronrajoituksia-rikkonutta-teinipoikaa-pitkin-hampurin-puistoa-video/
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Roskalehden roskauutinen.

Äänestä
  • Video. Hauska koronavideo. En haluaisi olla saksalainen poliisi. Huligaanit pitävät poliisia pilkkanaan ja kuvaavat

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Video. Hauska koronavideo. En haluaisi olla saksalainen poliisi. Huligaanit pitävät poliisia pilkkanaan ja kuvaavat

    Hahhaa, autolla puistoon ja metsään, tuossahan olisi voinu joku kuolla oikeesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olivat teloa hurjistuneena kollegoittankin samalla. Ei kyllä voi kun nauraa, tuohan oli niinkuin takaa-ajo elokuvasta.
https://mvlehti.net/2021/03/05/hurjistuneet-poliisit-takaa-ajoivat-koronrajoituksia-rikkonutta-teinipoikaa-pitkin-hampurin-puistoa-video/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu