Eli idea olisi perustaa arvokellojen vuokrauspalvelu. Rolex yms tunnettuja merkkejä valikoimiin. Keskitetty mainonta instagram ja muut sosiaalisen median alustat. Palveluja pidempiaikaisesta vuokrasta rannettamiseen valokuvastudiossa (green screen ammattikuvaaja)
Hinnat palvelun mukaan mutta kohtuulliset.
Mitä pitää ottaa huomioon, vakuutukset yms kelloille?
Keskustelua kiitos.
Liikeidean toteuttamisen suunnittelua ja keskustelua asian tiimoilta
Anonyymi
5
80
Vastaukset
- Anonyymi
Mahdollisuus maksaa klarnalla/muulla osamaksulla
- Anonyymi
Muutama arvokello kaappiin ja romuuttamolta luxusautojen ratteja ja keuloja. Saa rannekuvan omasta karvaisesta ranteestaan käsi Ferrarin ratilla jonka voi sitten postata instaan ja kelloharrastajien faceen. Mainio liikeidea!
Tuotahan se kelloharrastus näyttää lähinnä olevan.- Anonyymi
Hyvä idea!
- Anonyymi
tää oli hauska kommentti ja niin totta! Hahaha!!!
- Anonyymi
Arvokellon huollot ja käytön jäljet ym.... rahoitus ja varasto jne... taitaisi tulla kovin kallis asiakkaalle. Kelloja voi ostaa jo nyt osamaksulla, varsinkin käytettyjä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1101711- 1711648
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691548Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise231338Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys901225Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su146983Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c71977- 98937
Sofia Virta vertasi Karjalan evakoita nykymatuihin
Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta avasi sanaisen arkkunsa, eli tyhmyyden tynnyrinsä, valtiovarainministeri Riikka Purr190841Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud211801