Miehen toinen nainen

Naiset oletteko kavereita miehen ns toisen naisen kanssa? vai tuleeko asiasta riitaa , Mielestäni ei vaimojen tarvitse todellakaan olla ystäviä miestensä toisten naisien kanssa.jos ei ole ennalta tuttavia keskenään.
1180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mun eksä yrittää saada mua hänen eksän/nyksän kanssa kaveeraamaan. En halua. Ahdistaa edes koko ajatus kahvitella siinä yhdessä kolmiodraamana avoimesti ja hymyillä kuin mitään ei olisi välillä tapahtunut. Vaikka oonkin vielä ystävä miehelle. En usko että hänen naisensa arvostaa tätå hetkeä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Naiset oletteko kavereita miehen ns toisen naisen kanssa? vai tuleeko asiasta riitaa , Mielestäni ei vaimojen tarvitse todellakaan olla ystäviä miestensä toisten naisien kanssa.jos ei ole ennalta tuttavia keskenään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu