Tuskin palstaöyhö on mikään sotilas?

Herää mihin aikaan sattuu
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin saako sivusto tuloja viestien määrästä jotenkin?

Äänestä
  • sillä on jutu kuin jari tervolla

    entä jos?

    Äänestä

Ei sille missään nimessä asetta saa antaa. Somalian armeijaan miinanpolkijaksi saattaisi olla edellytyksiä.

Äänestä
  • Sillä on omien sanojensa mukaan rynkky.

    Äänestä

Jos olisi, niin huonolta näyttää maanpuolustus!

Oman maan, kansan, kulttuurin ja uskon pettureihin ei voi luottaa yleensäkään saatikka sotatilanteessa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Herää mihin aikaan sattuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu