Joten voiko romanssista puhua ollenkaan. Jompi kumpi ei halua, ja koska tiedän haluavani... Mitä sinä ajattelet, nainen?
Vastaukset 8
- Anonyymi
Haluan, mutta en ole varma hänestä. En halua aiheuttaa kupruja hänen elämäänsä.
- Anonyymi
Aika yleinen vastaus naiselta, että pelkää tungettelevansa jne. Eivät miehet ole lasista, että tarvii varoa. Itse en oikeastaan koskaan ajattele, että nainen on minulle vaivaksi. Joskus sitäkin on tapahtunut, mutta silloin on menty jo todella pitkälle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aika yleinen vastaus naiselta, että pelkää tungettelevansa jne. Eivät miehet ole lasista, että tarvii varoa. Itse en oikeastaan koskaan ajattele, että nainen on minulle vaivaksi. Joskus sitäkin on tapahtunut, mutta silloin on menty jo todella pitkälle.
En halua avata tätä tarkemmin, mutta voin oikeasti sotkea asiat ja tehdä hänen elämästään vaikeaa tahtomattani. En halua sitä. En tiedä, tajuaako hän sitä, miksi toimin kuten toimin.
- Anonyymi
Ei romanssista voida puhua, kun ei olla päästy alkua pidemmälle. Mies tuntuu jarruttelevan.
- Anonyymi
Haluan .
- Anonyymi
Suloista tämä palsta työromantiikka. Ehkä löydätte rytminne.
Itse väistän tunteilua työssä. Vaatii muutaman sekunnin työilmapiirin mitätöimiseen muutaman minuutin vuoksi. - Anonyymi
Pitäis varmaan selvittää marssijärjestys kuitenki, jälkitahtisuuski varmasti sitte korjaantuis.
- Anonyymi
Minä haluan mutta kun olen itse aina se joka ottaa yhteyttä... Nyt et ole vastannut viesteihini hiihtolomareissunne jälkeen...on pakko luovuttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a457932- 57608
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o160583- 51555
Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä166548Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.232524Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.72477Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20456Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta93451Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht187430