Kuinka hyvin hanskassa millenniaali tv-sarjat
"Tunnistatko nostalgiset tv-sarjat yhden kuvan perusteella? Vain tosikyttääjä saa kaikki 10 oikein
Vietitkö 90-luvun lopun ja 2000-luvun alun kotisohvallasi? Jos vietit, sinulla on loistavat mahdollisuudet pärjätä tässä tv-visassa."
Tuloksesi: 9 / 10
Ai että!
Mahtava tulos, hyvä sinä! Hymy on varmasti yhtä herkässä kuin Salkkareiden Ismolla silloin, kun sai tietää lottovoitostaan.
https://www.is.fi/menaiset/vapaalla/art-2000006619918.html
ha-rh-arh-ahr-ash-sahaäsdfsdhfsdfhsldösädsäsäsä
Tunnetko millenniaali tv-sarjoja har?
7
123
Vastaukset
Helppo. 10/10
- Anonyymi
"Tuloksesi: 10 / 10
Ai että!
Mahtava tulos, hyvä sinä! Hymy on varmasti yhtä herkässä kuin Salkkareiden Ismolla silloin, kun sai tietää lottovoitostaan."
Ihan liian helppo. Jos olen rehellinen, niin aikalailla vaan päättelemällä mentiin. Ainoa noista, jota tuli oikeasti katsottua, oli Uutisvuoto.- Anonyymi
Kyl mää katoin ainakin Ihmeidentekijät Anu HÄlvää ja BumtsiPUM eiku en kattonukaa
ha-rah-rh-arh-ahr-ahr-ahrahr-ahr-ah-rha-rh-as.dsdögfsd'gds'fsd'äädasä
- Anonyymi
10/10 Ai että heppo osas olla. Aikoihin noihin telkkua juuri seurannut en. Bumbsari pakkotoisto ol.
- Anonyymi
Silloin tuli myös Blondi tuli taloon ja Isot Bosat
ha-rh-ahr-ahr-ahr-ahr-ahr-ahr-ahr-ahs.dswfdösafäasädfsäsä
- Anonyymi
Muistatteko sarjaa jossa Ismo pieri konvehteja larsin suuhun?
- Anonyymi
Polizeianruf 110 ja stasi vei Ismon mennessään?
har-ha-rh-ahr-ahr-ahr-ahr-ahra-hr-ahra-rh-ahrahra-rahr-ahr-ahra-har-ssäsääsä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823213
- 922915
- 532172
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201625Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..61409- 191404
- 161388
Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181355Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131331Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351295