Onko ne kiinni? Mitä bodarit tekee jos ja kun ne on suljettu?
Itsellä jo 10 vuotta kamat kotona joten itseäni ei koske.
Itsellä jo 10 vuotta kamat kotona joten itseäni ei koske.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ilmeisesti asut omakotitalossa ja sinulla on treenipaikka autotallissa.
Kunnon harjoittelu vaatii myös tiukkaa itsekuria. Kaikki eivät siihen pysty.
Pojallani on erillinen lämmin rakennus johon hän on rakentanut konkin tasoisen nostolavan. Tinkinyt lavan rakenteesta mutta lisännyt sen alle vaimennusta.
Normitanko levyineen ja jalkatreeniä varten telineet.
Ei häiritse ketään vaikka pudottaisi vajaa pari markkaa olkakorkeudelta lavaan.
Kerrostalohuoneeseen saa aivan hyvin, jos tilaa riittää. Maastavedellessä voi käyttää telinettä, eikä tarvitse rysäyttää painoja lattiaan.
Tarkennapas hieman tuota lutkutusta.
En kutsuisi etukyykkyä, maastavetoa, suorinjaloinmaastavetoa, penkkipunnerrusta, kulmasoutua ja muita lukuisia liikkeitä lutkutukseksi. Rautaa myös löytyy, ja paljon! Mutta kateus syö kalatkin vedestä. Taidat olla katkera, kun et itse omista salia, etkä pääse vähään aikaan!
Lutkuttelu on pienillä painoilla tapahtuvaa pitkien sarjojen hyssyttelyä.
Vertaa perus- ja maksimivoimatreenit mave, etu- ja takakyykyt, rinnallevedot ja tempaukset vaikkapa vain raakoina. Esimerkiksi.
Suurin osa erilaisilla laitteilla tehdyistä on lutkuttelua. Pystyy myös kehittämään voimatasoa mutta ei tehoa.
Sorry! Menin voimailupalstalle mutta tämähän onkin rakentelua!
Vapaan tangon maksimitreenit aiheuttavat väistämättä rakennukseen runkoääniä. Paksuilla lavan alaisilla pehmikkeillä voi vaimentaa.
Lähden vajaan kahden tunnin kuluttua salille. Sulkeminen ei ole näköpiirissä. Aamuisin on hiljaista eikä 10:n hengen maksimi tule lähellekään.
Keskiviikko ja sunnuntai ovat varsinaisia kolinapäiviäni. Tänään on pienten lihasryhmien ja vatsan lutkuttelua. Pienten ohella irroittelua maun mukaan. Esim. rinnallevetoja ja tempauksia polvilta raakoina 5:n sarjoina. Pienille myös irroittelua esim. vauhtipunnerruksina ja raakoina työntöinä.
Valokuvaa ja elättää toisen miehen lasta.
Nakkarilta parit hodarit niin rakentuu maatessa.
Ainakin Töölö Gym on auki jos sulla on IFBB Pro Card. 9 poliisia ratsasi paikan. Parasta tulla isolla voimalla paikalle, koska ei voi tietää millainen roid rage tapaus on vastassa.
Bodarit tekevät samaa kuin muulloinkin: homostelevat.
Tämä on ihanaa
Siitähän sinä taidat unelmoida?