Ihastuin suhun jo viime kesänä. Aavistelin, että saatat olla parisuhteessa. Aavistelin oikein. Säkin tiesit mun kuviot. Vaikka yhdessä sovittiin, ettei mitään meidän välille tuliskaan, niin oot silti mun mielessä kokoajan.
Ihastuin suhun viime kesänä
9
213
Vastaukset
- Anonyymi
Ymmärränkö oikein? Aavistelet että toinen on parisuhteessa?? Miten voit tietää??? Vai Oletko kysynyt kasvotusten asian oikean laidan????????
- Anonyymi
ota suihin työpaikalla niin se on kivaa. ja meillä molenmilla oma mutuseni kotona. kiva pettää ja olla vain himosuhteessa silloin tällöin työpaikalla nartuseni.
- Anonyymi
haluun sanoa sinua työpaikkani huoreseni niin kiihotut kun sun oma muru ei osaa puhua tuhmia.
- Anonyymi
oli kiva kun pyysit piiskamaan sinua minäkin kiihoituin.ja se kun sanoit että hommaa mulle kaalimato kavereita.kun miehesi ei haluu ostaa. ja tykkäät sooloseksistä.
- Anonyymi
se että tykkäät fetismistä niin muos kanssa kiihotti. että yksin sitä harrastat. sovitaan meille yhteinen 1 tunti siiheen .
- Anonyymi
mulla on haavena kanssa lyöttää nyt vakkari fetisnainen.ei oo varmaan vaikeata löytää.minä ohjaan ja sinä tuut mukaana näin löydämme yhteisen sävelen ei tarvi puhua rakkaudesta himo meitä vie onnelaan ja jalat ei kanna mutta olet siinä kuitenkin ja rauhoitun .
- Anonyymi
naiseni adh rauhoittuu kun saa olla kanssani ja mielenterv paranee kun fetismi puhkee kukkaa sinä heräät uuteen päivään onnelisenpana kuin koskaa,kun rakkauta ei tarvi kanssasi jakaa mun oma työkaverini saan palkan ja hekuman.sinun ketesi on parasta mitä minun mieheni ei löytäny minusta sinusta en luovu milloinkaan. jos firma ei tee konkursia.
- Anonyymi
olen kuin huumassa saat minut laukeaamaan seitsemästi. mieheni ei kertaakaan.on hyvä tämä huuma tahdon olla nartusi.kiimanen.oli ihanaa kun pissasit suuhuni ja minä sinun suuhun se oli kiihottava hetki silloin meidän alkuhuumassa mitä on ollut jo 6kk.2 viikossa työkiima.
- Anonyymi
voitas ottaa joku 1 mies lisää sinulle vielä jos tahdot niin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273295Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122439Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.832354Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1062064Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761673Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481544Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261456Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001295- 1221192
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151136