Voin aloittaa: luin kännykästä ihastukseni kanssa käytyä ihan viatonta keskustelua. Ilmeisesti olin painanut huolimattomasti jotain nappeja ja soitin hänelle vahinkopuhelun 7:24 sunnuntaiaamuna. En edes tajunnut asiaa ennen kuin häneltä tuli iltapäivällä viestiä, missä kysyi: onko kaikki kunnossa, oliko jotain kiireistä asiaa.
Vaikka asiassa ei oikeasti edes tapahtunut mitään niin häpesin tuota niin paljon, että poistin hänen yhteystiedot kännykästä. Olemme etätöissä, joten en ole joutunut häntä tapaamaan mutta saan häneltä nykyään eri tyylisiä viestejä päivisin kuin aikaisemmin. En osaa sanoa, onko hän kiusaantunut vai kiinnostunut. En meinaa kysyä!
Mikä on kiusallisinta, mitä on käynyt ihastukseesi liittyen?
5
203
Vastaukset
- Anonyymi
No miksi et sanonut että oli vahinko, sori ja joku nauruhymiö siihen perään.. . En ymmärrä miten ja ihmiset arkailee turhaan
- Anonyymi
Minä olen kaikkea muuta kuin arka maanantaina jos ei nyt aukeaa minulle normaalisti ne treffit sivut
- Anonyymi
Huh, parempi kun ei mieti noita mokiaan, piirtyvät vaan selvemmin muistiin. Ja kaikki ei oo itestä kiinni, tuo älykännykän kosketusnäyttö ihan eri herkästi ottaa omia aikojaan yhteyksiä, kuin sillä olisi oma tahtonsa.
- Anonyymi
Monesti tuo kauhukuva käynyt mielessä, kun olen ihastellut hänen whatsapp-kuvaansa... Siinä olisi selittelemistä kerrakseen että miksihän se numerokin oli puhelimessa tallennetua...
- Anonyymi
Se, kun eräs toinen nainen puhui hänestä miehestä minulle ja tajusin, että heidän välillään on jotakin. Minua nolotti ja punastuin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061