Voin aloittaa: luin kännykästä ihastukseni kanssa käytyä ihan viatonta keskustelua. Ilmeisesti olin painanut huolimattomasti jotain nappeja ja soitin hänelle vahinkopuhelun 7:24 sunnuntaiaamuna. En edes tajunnut asiaa ennen kuin häneltä tuli iltapäivällä viestiä, missä kysyi: onko kaikki kunnossa, oliko jotain kiireistä asiaa.
Vaikka asiassa ei oikeasti edes tapahtunut mitään niin häpesin tuota niin paljon, että poistin hänen yhteystiedot kännykästä. Olemme etätöissä, joten en ole joutunut häntä tapaamaan mutta saan häneltä nykyään eri tyylisiä viestejä päivisin kuin aikaisemmin. En osaa sanoa, onko hän kiusaantunut vai kiinnostunut. En meinaa kysyä!
Mikä on kiusallisinta, mitä on käynyt ihastukseesi liittyen?
5
162
Vastaukset
- Anonyymi
No miksi et sanonut että oli vahinko, sori ja joku nauruhymiö siihen perään.. . En ymmärrä miten ja ihmiset arkailee turhaan
- Anonyymi
Minä olen kaikkea muuta kuin arka maanantaina jos ei nyt aukeaa minulle normaalisti ne treffit sivut
- Anonyymi
Huh, parempi kun ei mieti noita mokiaan, piirtyvät vaan selvemmin muistiin. Ja kaikki ei oo itestä kiinni, tuo älykännykän kosketusnäyttö ihan eri herkästi ottaa omia aikojaan yhteyksiä, kuin sillä olisi oma tahtonsa.
- Anonyymi
Monesti tuo kauhukuva käynyt mielessä, kun olen ihastellut hänen whatsapp-kuvaansa... Siinä olisi selittelemistä kerrakseen että miksihän se numerokin oli puhelimessa tallennetua...
- Anonyymi
Se, kun eräs toinen nainen puhui hänestä miehestä minulle ja tajusin, että heidän välillään on jotakin. Minua nolotti ja punastuin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1455093
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413263- 2463086
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442638- 361814
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?271595Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411556- 161447
- 231437
- 241337