Kaveri on suhteessa kohteliaasti sanottuna "hieman enemmän kilometrejä mittarissa" naisen kanssa ja kun he olivat perustamassa perhettä, kävikin ilmi että naisen nuorena sairastama sukupuolitauti olikin tehnyt hänestä hedelmättömän. Ei mennyt kuin Strömsössä.....
Miksi ei kannata ottaa kokenutta naista suhteeseen
17
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Sinun kohdalla se olisikin vaan positiivista, ettet sikiäisi lisää.
- Anonyymi
Sulla on joku pakkomielle haukkua jotakin tiettyä henkilöä. Tämä sama kirjoitus tullut monet kerrat vastaan. Kenenkään sairaustiedot ei kuulu muille ihmisille. Olet säälittävä tyyppi.
Jos jollakin on ollut tauti, niin sille ei voi mitään. Itse en koskaan ketään haukkuisi enkä toisten asioista huutelisi.
Sun kanssa tuskin kukaan haluaa lapsia saati mitään muutakaan. - Anonyymi
Montakos kertaa ajattelit tän saman fantasiasi näille palstoille vielä kirjoitella?
- Anonyymi
"Kaveri kertoi näin." 😂
- Anonyymi
Tippa linssissä kertoi että naisensa lutkailu tuhosi haaveen perheestä.
- Anonyymi
Tän tyypin "kaveri" on jo vuosia ollut tässä samassa tilanteessa.
Välillä tää aloittaja "huolii" että pitäisikö hänen kertoa "kaverilleen" että tämän vaimo on sukupuolitaudin takia maho.
Välillä taas aloittajan "kaveri" on kertonut hänelle asian olevan näin.
Tarinan sisältö pysyy samana vaikka yksityiskohdat muuttuvat joka kerronnan myötä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tän tyypin "kaveri" on jo vuosia ollut tässä samassa tilanteessa.
Välillä tää aloittaja "huolii" että pitäisikö hänen kertoa "kaverilleen" että tämän vaimo on sukupuolitaudin takia maho.
Välillä taas aloittajan "kaveri" on kertonut hänelle asian olevan näin.
Tarinan sisältö pysyy samana vaikka yksityiskohdat muuttuvat joka kerronnan myötä.Jaa. Ainoaksi kysymykseksi jää enää se, miksi tämä "kaveri" on kyseisessä suhteessa. Ei ainakaan rakkaudesta, eikä sen vuoksi, että saisi perheen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tän tyypin "kaveri" on jo vuosia ollut tässä samassa tilanteessa.
Välillä tää aloittaja "huolii" että pitäisikö hänen kertoa "kaverilleen" että tämän vaimo on sukupuolitaudin takia maho.
Välillä taas aloittajan "kaveri" on kertonut hänelle asian olevan näin.
Tarinan sisältö pysyy samana vaikka yksityiskohdat muuttuvat joka kerronnan myötä.Herää kysymys, että mitä tyydytystä aloittaja saa näistä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jaa. Ainoaksi kysymykseksi jää enää se, miksi tämä "kaveri" on kyseisessä suhteessa. Ei ainakaan rakkaudesta, eikä sen vuoksi, että saisi perheen.
Ehkäpä aloittaja osaa valaista tätä asiaa?
Miksi se "kaveri" tosiaan roikkuu vuodesta toiseen rakkaudettomassa suhteessa, josta ei toivomiaankaan lapsia ole saamassa?
- Anonyymi
Jumalan rangaistus naiselle.
- Anonyymi
Joo no voi tuo olla tulos vaikka olis vaan yksi kumppani, jos sillä sattuu sitte tauti olemaan ja sen tartuttaa.
- Anonyymi
Annan nyt ilmaiseksi hyvän neuvon. Pakastepussi, kahtia leikattu wc paperi arkki ja nettiporno. Siinä on ainoa suhde jota tarvitsee vaalia. Polvillaan minä päivittäin noin 2 tuntia vedän käteen tietokoneen edessä ja laukean pakastepussiin. Ei paljo tarvi huolehtia mitä naiset on tehny ennen, pääasia et näyttää hyvältä.
Via Dolorosa- Anonyymi
Onko oikein minikrippi?
- Anonyymi
Käyhän se noinkin. Puuttuu vaan aito naisen kosketus ja vastavuoroinen vuorovaikutus. Useimmille tärkeitä nekin.Ehkä sinullekkin. Kirjoitit loppuun kärsimyksen tie.
- Anonyymi
Kannattaa käyttää kaikki muukin "roska" hyödyksi. Esimerkiksi tyhjät maitopurkit, leipäpussit, kahvipaketit, jauhelihapussit yms.
Maitopurkin kun leikkaa ylhäältä auki niin siihen on kätevä laueta ja yhteen purkkiin heittää helposti 80-100 spermat ennen vaihtoa. Nykyään kun asun soluasunnossa ja pitää olla vähän siistimpi kun yksin asuessa pyrin ejakuloimaan aina pakastepussiin niin tulee suljettua pussi heti ja laitettua roskiin.
Ekaan omaan kämppään muuttaessa mulla oli ihan rehellinen runkkuroskis. Siinä se tietokonepöydän vieressä oli ja oiskohan siihen 300-400 spermat lentäny ennenkun heitin menemään. Olihan se vähä noloa ku tuli kerran mm mutsi kylään ja kysy mitä helvettiä on nii paljo kovettunutta paperia tossa roskiksessa. Sitten kun paperi vielä muuttuu kellertäväksi. Mutta hyvä oli laueta kun ei tarvitse sihtailla mihinkään pikkupussiin vaan pysty antaa tulla ihan täysillä.
Sen jälkeen sitte siirryin kylppärirunkkariksi. Kännykkä vasemmassa kädessä ja tatti oikeassa ja ampuminen kaakeleille. Suihkulla hetkessä huuhteli spermat seinältä pois.
- Anonyymi
No sitä saa mitä tilaa, ei ne mitää aaveita ole, joitten kans miehet tahtoo hetken hupia, ne on ihan niitä samoja naisii, joista se perheenperustamiskumppani sitte kolmekymppisenä valkataan.
- Anonyymi
Kunnon kallumeininkiä saada klamydia ruotsinristeilyllä ja jäädä sen takia lapsettomaksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 917432
- 403582
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021836- 241040
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html32913Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,27901Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53797Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60729Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31722Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v26652