Nyt olen atm kuin Allu

Anonyymi

Muistan aikoinaan kun olin ytmi. Se oli sitä sekavaa aikaa. Nykyään olen kuin Allu, mutta sillä erotuksella, että minulle nauretaan päin naamaria.

Voi niitä -90 luvun aikoja kun bailattiin ja kaikki oli hyvin. Silloin Ruotsalainen bändikin oli jees:https://www.youtube.com/watch?v=4zHm_6AQ7CY

Nykyään Allu on kovempi panomies kuin minä. Naisystäväkin on laittanut miukujan dieetille! Ihan sama vaikka kuolisi pois! Loppukaneettina olkoot: https://www.youtube.com/watch?v=1M4ADcMn3dA

10

103

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Heti poistellaan kommentteja.

      T. Allu

      • Anonyymi

        Tähän meidän on tyydyttävä. Mutta nyt leuhkimiseen: Toissavuonna melkein sain! Housut oli jo nilkoissa ja tunnelma hyvä. Naista vain ei näkynyt misssään. Mutta sekin lasketaan!


    • Anonyymi

      Naista ei saa koskaan.. huoriin menemällä saa.

      T allu

    • Anonyymi

      Katson pornoa jatkuvasti...kun en tuu naista koskaan saamaan.

      • Anonyymi

        Ja toki vedän käteen ja katson naisten kuvia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja toki vedän käteen ja katson naisten kuvia.

        Sinkku on parisuhdemarkkinoilla sama asia kuin työtön työmarkkinoilla, ei sellaista kukaan halua, koska sinkkuus/työttömyys on varma merkki siitä,
        että jotain on pielessä kun ei vieläkään ole töissä/parisuhteessa.

        Alinta mahdollista tasoa edustaa sinkku 40 työtön juoppo mies.
        Kukaan ei jää sellaisen poismenoa kaipaamaan, pelkkä roska, jäte, kuona yhteiskunnalle. Mitään muuta nainen ei voisi halveksua enempää kuin tällaista ihmistä.


    • Anonyymi

      Kiitos sulle vaan aloittaja!
      Sait ruikuttaja-jankuttajalle vettä myllyyn. Oli kai tarkoituskin triggeröidä tämä hyypiö taas vauhtiin!!

    • Anonyymi

      naisen saa, kun ottaa. Pitää vaan etsiä se kaikista naisista se kaikkein paras.
      Kun sen parhaista parhaan löytää, silloin ei epäröi. Varma kun on varmaa.

      Itsekään en oikein tiedä, kumpi otti kumman? Molemmille se oli heti selvää. Spekulointi onkin turhaa.

      Mut se ei riitä, että saa parhaan. Pitää sitten olla hänen veroisensa. Siinä sitä työmaata riittää. Toki siihen työhön saa parhaan tuen myös. Omahalu, paras tuki, ja paras palkinto, hyviä motivaattoreita.

    • Anonyymi

      Kyllä Allu naisen saa kun vain juo tarpeeksi paljon sitä viinaa. Viinaa juomalla päsee poikuudesta eroon.

    • Anonyymi

      Nuorena kävin baareis ja sain naisia 400 yhden yön juttua mut sit lopetin juomisen 30 vuotiaana ja baareissa käymisen niin ei ole naisia pahemmin saanut. Totta se on ettei naiset halua raittimpaa miestä. Jos sanoo ettei juo alkoholia usein niin siihen loppuu naisten kiinnostus. Viime vuonna join pari kertaa ja sain kahdelta naiselta seksiä silloin.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      149
      10891
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5200
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2413
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2113
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1681
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1514
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1221
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1166
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      925
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      882
    Aihe