Kun sulla ei ole mitään asiaa.
Älä ota sitten yhteyttä
Anonyymi
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Olisi asiaa vaikka millä mitalla mutta minkäs teet kun ei enää uskalla. Turha laittaa mitään kun tietää että takaisin ei saa kuin yhden lauseen vastauksia eli ei kiinnosta. Ymmärrän vähemmästäkin.
- Anonyymi
Ok.
- Anonyymi
Ei ole kun näyttäydytty. Mitään viestiä ei ole tullut.
- Anonyymi
No sori vaan kun en ole sitä puheliainta sorttia, joka puhuu pöksyt jalasta patsailta lennokkailla lemmenvaloillaan. Juro oon enkä muuksi muutu.
- Anonyymi
Ei ole numeroa.
- Anonyymi
Ja surkeana lipuu loputtomalle ulapalleen hän 👋
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1924734
- 383331
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.312844Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412748- 252388
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.672247Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192048Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311780Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391735Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801404