Ne haluu seksiä 6 kertaa päivässä. Ei ihme kun suomi naiset käy turkissa aina lomalla.
https://www.iltalehti.fi/tv-ja-leffat/a/1f64d740-2369-4eac-ae84-fa60f5e329d0
Turkkilaiset miehet kovia panemaan
10
77
Vastaukset
- Anonyymi
Lentoliikenne turkkiin on kovaa.
- Anonyymi
Ja kelpaa myös vanha tavara.
- Anonyymi
Ei jaksaisi suomi mies tuollaista kyytiä.
Kerta päivässä riittää ja usemman kerran ei jaksaisi.
t. Suomi mies - Anonyymi
Onkohan kyseessä nyt kulttuurierot, taitaa olla enempi pullistelua tuolla miehellä. Täytyy myöntää, että ite jäin koukkuun tähän pöhköimpiä sarjaan näiden ulkomaalaisten, sangen erikoisten miesten vuoksi. Lisäksi tuo turkkilainen on kyllä parantanut osakkeitaan silmissäni. Omista huolehtivalta ja vastuuntuntoiselta vaikuttaa. Mustasukkaisuutensa vaikuttaa kuitenkin pahalta. Sitä ihmettelen, että tuossa seksitarpeessaan vetoa tuon naisen ikään. Tuo vanhin nainen vaikuttaa paljon viriilimmältä kuin tuo toinen nuoremmista naisista.
- Anonyymi
Mut tälle tarinalle tuskin löytyy kovin ruusuista loppua? Ehkä valitsee vanhimman heistä, ottaa hänestä hyödyn irti, kun on tottunut Turkkilaiseen elämän menoon, mut kun hyöty on lunastettu niin tarina voi saada musertavan lopun? Mustasukkaisuus ja oma tapa nähdä asioita, hyväksymättä toisen mielipidettä, kun oma mielikuva syntynyt toisesta, vaikka menneisyydessä tapahtuneiden seikkojen myötä, Turkkilaisen ex-kumppanin vaikutukset? Paljon on myrskyjä odotettavissa, hyväksyykö toisen puutteineen ym.
- Anonyymi
Turkkilaisäijä puhuu paskaa
- Anonyymi
Kyllä on äijä! Miten ihmeessä jaksaa? Meikä ei millään jaksaisi yhtä kertaa enempää viikossa vaikka vaimo houkuttelee ties millä hepenillä, säästäisi sekin rahansa vaikka perheen uuteen autoon eikä noihin kalliisiin kangaspaloihin.
- Anonyymi
Niin ja vielä semmosessa kuumuudessa!!
- Anonyymi
Kerta pari päivässä olisi ihannetahti. Voin tulla tuuraamaan sua ja pitämään vaimosi tyytyväisenä.
- Anonyymi
Ette kai te nyt niin hölmöjä ole, että uskotte tuohon liioittelevaan uhoamiseen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki1913477Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen102890Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä612468Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92115Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling411880Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.41829Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue381679- 901551
- 721093
- 741070