Onko sivistynyt pari jo laskeutunut kotimaan tantereelle.
Syntymäpäivät on sitten vietetty ja lahjakin on saatu oikeudesta.
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jäikö vielä Stefanilta myös uusi laukku myös ostamatta Sofil, näin se käy vastoinkäymiset iskee köyhälle naiselle.
- Anonyymi
Ettei Sofia olisi mennyt selvytyjiin, kun on niin hiljaista. Olisko seiskan juttu kuitenkin totta?
Jotenkin tuntuu uskomattomalta, että tuollainen rikollinen (tuomio ei ole vielä lainvoimaineen, mutta kuitenkin viimeisin viranomaispäätös) olisi ohjelmaan otettu mukaan. Saisikohan hän edes viisumia matkustaa sinne Dominikaaniseen? Jos kuitenkin on mukana, niin tuotantoyhtiö mitä tod.näköisemmin pitää huolen siitä, että ekana tippuu kisasta tai Sofia lähtee kotiin ilman yhtäkään kisaa, jos edes sinne on päässy ja varanainen menee tilalle.
- Anonyymi
RailiSuominen kirjoitti:
Jotenkin tuntuu uskomattomalta, että tuollainen rikollinen (tuomio ei ole vielä lainvoimaineen, mutta kuitenkin viimeisin viranomaispäätös) olisi ohjelmaan otettu mukaan. Saisikohan hän edes viisumia matkustaa sinne Dominikaaniseen? Jos kuitenkin on mukana, niin tuotantoyhtiö mitä tod.näköisemmin pitää huolen siitä, että ekana tippuu kisasta tai Sofia lähtee kotiin ilman yhtäkään kisaa, jos edes sinne on päässy ja varanainen menee tilalle.
Siinä kisassa kannattaakin pudota ajoissa, sillä viidakosta siirrytään hotellin altaalle paistattelemaan päivää lopuiksi viikoiksi. Kiva loma siis putoajilla.
- Anonyymi
Sofia vielä kerran vannoi että ei ole tiennyt tai nähnyt mitään koska "rakkaus on sokea". Sofia ei nähnyt edes sitä että häntä pahoinpideltiin, koska sanoi oikeudessa että sellaista ei tapahtunut. Ja sitten alkoi Stefun kustantaman luksuksen esittely Espanjassa ja "me time". Rakkaus näyttää olevan sokea myös Stefun kohdalla koska muut näkevät jotain mitä Sofia ei ilmeisesti itse näe.
- Anonyymi
Toihan on hätävalhe:"Rakkaus on sokea" höpinä.
Syyllistää Ranen?
Ihan itse vetänyt huumeita ja pessy rahaa.
Eihän Ranekaan syytä häntä päihteistään eikä muutkaan miehet naisiaan
Pelkkää valkopesua itsestään yrittää selittää ihailijoilleen.
Muutenkin ihmetyttää kun itse on todemnut ettei kiinny ihmisiin pysyvästi. Sen uskon, suhteita ja ystäviä tulee ja menee.
Mutta materiaan kiintyy kyllä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1741192
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47634Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55559Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä304558Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t231551- 51529
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7510