En ole aikaisemmin ymmärtänyt kirjoitelmia jotka kertovat avioliitossa elävien naisten pihtaamisesta!
Tänään kolahti kyseinen asia omaan koipeen.
Tänään, 51:n avioliittovuoden jälkeen vaimoni ilmoitti hänelle riittävän yksi intiimitapahtuma viikossa. Ei kuulemma ole enää riittävästi eroottista viritystä.
Jonkin laatuisia terveydellisiä syitäkin olisi mutta ne eivät muuta perusasiaa.
Läheisyys on kuulemma mukavaa mutta siihen se sitten jääkin.
Pihtaamisen kokemus tämäkin.
9
74
Vastaukset
- Anonyymi
Avoliitossa noin 30 vuotta ja viime vuodet menty aika vähillä seksi määrillä, naisen toiveiden ja halujen mukaan siis. Olen sopeutunut koska en todellakaan halua erota eikä niitä erohaluja ole avokillakaan. Haleja on ja läheisyyttä noin muuten lähes joka päivä. Terveys ei ole hyvä mutta kohtuukunossa nainenkin on.
- Anonyymi
Ei hän piruuttaan niin tee, hän ei enää halua sinua,on kyllästynyt, mutta varmasti joku vieras uros kävis oikeen hyvin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei hän piruuttaan niin tee, hän ei enää halua sinua,on kyllästynyt, mutta varmasti joku vieras uros kävis oikeen hyvin.
51 vuotta naimisissa niin rouva vähintään 70 vuotta. Sinä epäilet että "vieras uros" käynyt välissä 😂
Nyt on villiä toimintaa 😉 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei hän piruuttaan niin tee, hän ei enää halua sinua,on kyllästynyt, mutta varmasti joku vieras uros kävis oikeen hyvin.
Juu säähän se tiedät kärpäsenä katos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu säähän se tiedät kärpäsenä katos.
Niin tiedän ,olen 66v nainen ja en halua omaa lihavaa tupakoivaa miestäni, mutta vieras mies kävis jos sellaisen jostain löytäisi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
51 vuotta naimisissa niin rouva vähintään 70 vuotta. Sinä epäilet että "vieras uros" käynyt välissä 😂
Nyt on villiä toimintaa 😉Lue uudestaan ei se noin sanonut.
- Anonyymi
kun tulee tarpeeksi vanhaksi, ei kiinnosta nytkyttelyt, kun kolo on kuiva ja sattuu.
- Anonyymi
Koska tajutaan et seksihalut on yksilöllisii, niin kauan kannattaa rapata kun laastii piisaa ja niin kauan meinaan rapata kun nainen mulle reitensä levittää, jokainen kerta pitää käyttää hyödyks, koskaan ei tiedä koska viimeinen pano.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2579010IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116267Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661350Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61301- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78969Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60867Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43778MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311693Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23686