Moi. En tiiä oikeen et miks laitan tän tänne, kai kaipaisin tukee täst aiheesta. Eli mulla on ollu elämäni aikana vaan yksi hyvä/paras ystävä, ja se muutti noin 2 vuotta sitten pois. Sinne missä se nyt asuu on noin 6 tunnin matka ajaa. Eli en näe sitä kun ehk kerran vuodessa😭. Ennen me asutti melkein vierekkäin. En oo löytäny ketään yhtä hyvää ystävää. Oon surullinen siitä et se muutti niin jatkuvasti ja mulla on tosi kova ikävä sitä!
Vastaukset 3
- Anonyymi
Toivon että löydät vielä hyviä ystäviä ja niin varmasti löydätkin.
Olen surullinen puolestasi kun ikävöit ystävääsi. Toivottavasti ystävyys säilyy vaikka välimatka on pitkä. - Anonyymi
Minullakin on ikävä menetettyjä ystäviä.....
T:Elluhallo....👍😊💞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881461
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä381135Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23910Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita164751Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13720- 46679
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja197675Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13647- 33580
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39568
