Onko katutreenajat vahvoja?

Anonyymi

Minulle alkoi erä katutreenailija aukomaan etten pääse ihmislippuun.
Kysyin että nouseeko sillä edes kahtasataa maasta. Sanoi että ei koska ei tarvitse sellaista tehdä.
Leukoja ne vetelee kai ja dippejä tekee. Itsekin teen mutta en omalla painolla kun vastus ei ole riittävä.

Joskus pyöri ne videot niistä tummista pojista joilla ylävartalosta kyllä löytyi lihaksiakin mutta tikkujalkoja peitti lökäpöksyt.

3

118

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      on on vahvoja. Niillä tulee wessassakin ruostetta pakoputkesta kun rautaa ja terästä ovat.

    • Anonyymi

      Helppoa olla katutreenailija ja vedellä "ihmislippuja" ja muita pikkutyttöjen telinevoimisteluliikkeitä, kun painaa 55 kiloa. Iso koko ja isot lihakset ja voima on herättänyt kateutta kaikenmaailman katutreenailijoissa sun muissa vaparisätkijöissä kautta aikojen.

    • Anonyymi

      Urheilullista elämäntapaa on viettänyt varmaan jo 25 vuotta. Kokoaja tullut suunsoittoa vitsailua vitt... Pitää säilyttää huumorintaju ja olla varma asiastaan. Välillä voi kokeilla toisenlaistakin treeniä ellei tosissaan tähtää johonkin. Yläkropan ja keskivartalon saa voimistelulla vahvaksi. Kun rupeaa pärjäämään jossakin niin sitä enemmän yritetään mitätöidä. Jos on kova leuanvedossa niin arvostellaan jalkoja tai toisinpäin. Tai sitten urputetaan jotain persoonallisesta tyylistä tai ruumiin mittasuhteista. Itku ei lopu. Mitä näillä on merkitystä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      246
      4482
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      123
      2929
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2692
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      78
      1669
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      109
      1532
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      51
      1251
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      85
      1174
    8. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      203
      1054
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      1003
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      996
    Aihe