Minulle alkoi erä katutreenailija aukomaan etten pääse ihmislippuun.
Kysyin että nouseeko sillä edes kahtasataa maasta. Sanoi että ei koska ei tarvitse sellaista tehdä.
Leukoja ne vetelee kai ja dippejä tekee. Itsekin teen mutta en omalla painolla kun vastus ei ole riittävä.
Joskus pyöri ne videot niistä tummista pojista joilla ylävartalosta kyllä löytyi lihaksiakin mutta tikkujalkoja peitti lökäpöksyt.
Onko katutreenajat vahvoja?
3
139
Vastaukset
- Anonyymi
on on vahvoja. Niillä tulee wessassakin ruostetta pakoputkesta kun rautaa ja terästä ovat.
- Anonyymi
Helppoa olla katutreenailija ja vedellä "ihmislippuja" ja muita pikkutyttöjen telinevoimisteluliikkeitä, kun painaa 55 kiloa. Iso koko ja isot lihakset ja voima on herättänyt kateutta kaikenmaailman katutreenailijoissa sun muissa vaparisätkijöissä kautta aikojen.
- Anonyymi
Urheilullista elämäntapaa on viettänyt varmaan jo 25 vuotta. Kokoaja tullut suunsoittoa vitsailua vitt... Pitää säilyttää huumorintaju ja olla varma asiastaan. Välillä voi kokeilla toisenlaistakin treeniä ellei tosissaan tähtää johonkin. Yläkropan ja keskivartalon saa voimistelulla vahvaksi. Kun rupeaa pärjäämään jossakin niin sitä enemmän yritetään mitätöidä. Jos on kova leuanvedossa niin arvostellaan jalkoja tai toisinpäin. Tai sitten urputetaan jotain persoonallisesta tyylistä tai ruumiin mittasuhteista. Itku ei lopu. Mitä näillä on merkitystä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2962636- 1981011
- 57816
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti141769- 58660
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?18571- 51545
- 40534
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52504- 55495